Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A mai vilagban mennyire ciki,...

A mai vilagban mennyire ciki, ha egy csaj havonta 1 uj kepet tolt fel facebookra?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy kicsit fura kerdes, de kozben annyira benanak erzem magam a tobbi csaj mellett, mivel rengeteg kepuk van fenn facebookon. Egyes csajok minden buli elott 3-4 kepet keszitenek magukrol, a facebookjukon van, vagy 150 kep, mig nekem csak vagy 20 kepem van. Hol igy pozolnak, hol ugy, a pasik pedig mind irogatnak neki, hogy jaj ilyen dogos meg olyan dogos vagy...

Az utobbi par napban tenyleg elkezdtem azon gondolkodni, hogy lehet, hogy velem van a gond?!

21L


2014. aug. 5. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem veled van a gond.
2014. aug. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Úristen. Ez borzasztó.
2014. aug. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, veled van a gond, hogy 21 évesen ilyen hülyeségekkel és abszolút lényegtelen dolgokkal foglalkozol.

A barátnőid/ismerőseid exhibicionisták és a magamutogatásban élik ki magukat úgy, hogy egymást licitálják túl. Az ilyen ismerőseimről már rég leiratkoztam, mert az agyam elszállt már a sok képtől, meg alatta a nyáltengertől. "Jajdecsinosvagy *-* <3 :*" "Köszi, de szerintem nem :S" AKKOR MINEK TETTED FEL A KÉPET TE NYOMORULT???


Magamról talán 10 kép van fenn, azoknak is a java vicces pillanatkép, nem pózba vágós, a többin meg még az arcom sem látszik.

Vannak körök, ahol az ész magasabb rendű a húsnál, én ilyen körökben mozgok, pedig nem vagyok ronda...

2014. aug. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az ciki hogy bárki is ilyeneken gondolkodik. Nekem 2 képem van a fészbúkon és így is teljes az életem.
2014. aug. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az értékrendje. Én azt érzem cikisnek, ha 3-4 hónapnál hamarabb felteszek egy új képet magamról, mert mi a fenének, úgyse érdekli az embereket. Annak komoly önértékelési problémái lehetnek, aki állandóan képeket posztolgat különféle kitekeredett béna pózban, lehetőleg ízléstelenül villantva valami husikát a kiéhezett kisfiúk seregének. :D
2014. aug. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Figyi nekem kb 10 képem van az osztálytársam 13 éves mint en es 480 vagy mennyi képe van de az mind magáról jajj menjünk kutyát sétáltatni meg új nap meg idézet oszt egy kép. En felteszek egyet odaírja hogy szépii oszt be se lájkolja csak nyalizi innentől ha megjelölt bennem nem likoltam csak odaírtam valami nyálasat..
2014. aug. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Abszolút nem veled van a gond!

Régebben engem is zavart, hogy sok ismerősöm a "tökéletes" életét kirakja naponta-merre,kivel,hol,mit csinált. Én meg csak egy egyszerű életet élek, és még erről se teszek fel képet. Kezdtem már rosszul érezni magam .

Közben pedig a háttértörténeteiket is hallottam.... Ezeknek az embereknek van a legnagyobb önértékelési problémájuk, a folyamatos pozitív visszajelzés nélkül nem érzik magukat szépnek és menőnek, hidd el.

Ezért sorban megszüntettem a követésüket. Egyszerűen nem érdekelnek. A pár fontos emberen kívül nem is érdekel más ember bejegyzése.


Amúgy az egész facebook erről szól. Egy másoknak tetsző kialakítása magadról (sokszor hamis dolgokkal, csücsörítős seggkitolós képekkel- amin persze legalább egy retricás filter van).


Nézd ilyen szemmel a dolgokat, egy vicc az egész... :)

2014. aug. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Mióta regisztráltam (kb. 4 éve), azóta ugyanaz az egy profilképem van.

(Akartam már cserélni, de majd akkor, ha valami csúcs kép készül.)

Ez alapján nehogy már bárki is elítéljen vagy betegnek gondoljon. Mert akkor szomorú leszek. :( Szomorú, hogy ilyen a világ és itt tartunk.

19l


Ui.: nincs veled gond, ha épp van olyan kép, amit szívesen megosztanál másokkal, mert vicces/fontos esemény/egyszerűen jól sikerült kép, akkor tedd. Fontos, hogy ne ess túlzásba, mint a minden buli előtt 3 képet lövő ismerősök.

2014. aug. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!