Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezeket a leggings nadrágokat...

Ezeket a leggings nadrágokat mivel kell hordani?

Figyelt kérdés

1. fajta:

[link]

2.

[link]


[link]


[link]


[link]


Ezeket is muszáj hosszitott felsővel hordani?

UI. Nem az ilyen átlátszósra gondoltam:

[link] vagy [link]



2014. aug. 10. 19:56
1 2 3
 1/21 Quasar07 ***** válasza:
79%

Hogy érted, hogy mivel? Attól függ, de színben is passzoljon hozzá és tükrözze az egyéniségedet. Nyár van szóval ha van valami haspólód, mondjuk fehér, vagy fekete ami mindenhez megy, az szerintem a nem testhez álló, hanem kicsit bő, vagy hosszúbb felső az is jó.

vagy trikó

2014. aug. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
42%
Egy nagyon rövid pólóval, amiből kint van a hasad. Én is mindig így hordom őket. :))
2014. aug. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
69%

a mintásakat hozzá illő, egyszínű (ált fekete vagy fehér) felsővel szokták

[link]

és mint a kép is mutatja, ha nem átlátszós, akkor nem muszáj a hosszított felső, az ilyenekkel is jól néz ki


az első linkhez meg szinte bármi jó

2014. aug. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
csak azért kérdeztem, mert sokan azt írták, hogyha nem hosszított felsővel, hanem rövidebb azaz normális felsővel vesszük fel akkor az k* .rvás.
2014. aug. 10. 20:57
 5/21 anonim ***** válasza:
86%

Mindenképp hosszabb felsővel, mert hiába mintásak, attól még ugyanolyan vékony kis semmilyen anyagból vannak. Nem feltétlenül átlátszóak, de ezek még mindig csak vastagabb harisnyák, amik bevágnak és a legkisebb egyenetlenséget is kiadják a fenéken/combon.

Fiúk véleményére meg nem is érdemes adni ilyen kérdésekben, mert nekik úgyis az a lényeg, hogy minél több látszódjon a lányból (minél rövidebb legyen a szoknya, a rövidgatya, haspóó-csípőgatyával) és legyen mit megbámulni, kocsányokon lógó szemekkel.

2014. aug. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
nem beképzeltségből, de nekem semmi baj a fenekemmel, combommal, szépek, mert elléggé vékony vagyok.
2014. aug. 10. 22:08
 7/21 anonim ***** válasza:
95%
Igen,ez is leggings, ezt is hosszúval vesszük fel.
2014. aug. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
és ha nem hosszúval veszem fel akkor mi van? :D
2014. aug. 10. 23:16
 9/21 anonim ***** válasza:
86%

Az lehet, hogy a fenekeddel nincs baj, de a leggingsek általában bevágnak. Attól még az egy harisnya, nem nadrág.

Alapvető öltözködési "szabály", hogy a leggings-t tunikával, hosszabb felsővel vesszük fel, mint ahogy a crop topot sem csípőgatyával, és az Air Max-et sem koktélruhával.

Felveheted sima felsővel is, a Te dolgod, de akkor ne csodálkozz, ha megbámulnak/kiröhögnek vagy a srácok "aládnyúlnak", füttyögnek, a munkások meg beszólogatnak.

Nekem sincs baj a fenekemmel, de soha nem venném fel rövid felsővel.


5. voltam

2014. aug. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%

5-os! A fiuk velemenyere nem kell adni ugye?

De ti azert magatoktol is kipakoljatok az arut...

Mindenfele batoritas nelkul ugye?

2014. aug. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!