Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezeket a leggings nadrágokat...

Ezeket a leggings nadrágokat mivel kell hordani?

Figyelt kérdés

1. fajta:

[link]

2.

[link]


[link]


[link]


[link]


Ezeket is muszáj hosszitott felsővel hordani?

UI. Nem az ilyen átlátszósra gondoltam:

[link] vagy [link]



2014. aug. 10. 19:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
96%

"és ha nem hosszúval veszem fel akkor mi van? :D"


Akkor lesz kin nevetni.

Remélem látni foglak.


23n

2014. aug. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Omh xd ez annyira nevetséges. Most miérz ne lehetne felfenni egy normális poloval?!
2014. aug. 11. 13:31
 13/21 A kérdező kommentje:
De egyéb ként mennyire kell hosszúnak lennie?
2014. aug. 11. 13:42
 14/21 anonim ***** válasza:
95%

10-es: Pakolja a hóhér :D Soha nem teszem közszemlére azt, ami nem tartozik az összes hímneműre, aki mellett elmegyek.

Itthon, a férjemnek "kipakolom" magam, de utcára nem.


Kérdező! "Most miérz ne lehetne felfenni egy normális poloval?!" Felveheted, de mint mondtam korábban alap öltözködési "szabály", hogy nem sima felsővel vesszük fel. Vagy hogy máshogy fogalmazzak: úgy illik, hogy azzal nem vesszük fel.

A fenék alsó részéig érő felsővel szokás, az a minimum.

2014. aug. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Értem, köszi.

Ma voltam a városban, és 2 csajon láttam ilyen nacit feketét, mindegyik normális pólóban volt, és nem vágott be nekik elő se hátul se.

2014. aug. 11. 16:05
 16/21 anonim ***** válasza:
82%
De ne azt nézd hogy b vág e vagy nem, hanem hogy hogyan kell hordani az adott ruhadarabot, mire való. Szíved joga mindent úgy viselni, ahogy neked jólesik, de ha nevetségessé teszed magad, a te bajod. Ennyi erővel menj ki az utcára bugyiban, vagy egy nejlonharisnyában, mert az sem vág be se elől se hátul... :DDD
2014. aug. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

egyszínű, fenékre rálógó pólóval, toppal, lehetőleg lazával, nem feszülőssel.

mindent hosszítottal kell, különben kilátszik a punivonalad meg a bugyid/vagy ha tangád van, akkor a segged két labdája.

2014. aug. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
jó, akkor most vehetek külön pólókat hozzá. f@. sza
2014. aug. 11. 21:06
 19/21 anonim ***** válasza:
94%
a boltok képein is csak azért rövidített felsővel hordják a modellek, hogy látszódjon az egész leggings
2014. aug. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem nincs általános szabály erre. Ha jó alakod van, nem vág be, simán hordhatod normál pólóval, semmi gond, és is így teszem. Ha duci vagy, vegyél bő inget fölé vagy egy egyberuhát.


A leggings nem harisnya, hanem nadrág.

2014. aug. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!