Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, szerintetek nagyon...

Lányok, szerintetek nagyon ribis, ha a póló fölött kilátszik a melltartó, mint Miley-nak ebben a videóban?

Figyelt kérdés

Nekem tetszik, a nővérem viszont rosszul van tőle. Szerintetek?

Főleg a videó elejeén látszik jól.

http://www.youtube.com/watch?v=M11SvDtPBhA


2014. aug. 12. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem az.
2014. aug. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
Ez még nem olyan feltűnő, de am azt csinálsz amit akarsz pl egy pink már nem lenne túl jó. :))
2014. aug. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld mindkettőtöknek. :)
2014. aug. 12. 22:39
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
A melltartó fehérnemű... egyszerűen igénytelen ha kilátszik.
2014. aug. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Igen, az.
2014. aug. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Közönséges, hatásvadász dolog. Az olcsó trükkökkel az a baj, hogy mindig visszaütnek: felkelted velük a fiúk érdeklődését, de csak az ilyen "kúrós Jack" féle, csak a dugásra hajtó, kanos egyedekét, akik a ruhádból ítélve könnyű prédának hisznek, nem fognak komolyan venni, nem lesznek kíváncsiak a jellemedre. Hát döntsd el, hogy kell-e az effajta népszerűség, aminek gyakran sírás a vége.
2014. aug. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem igénytelen és ribis.
2014. aug. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 13. 00:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt kell eldönteni, hogy milyen pasit akarsz. Ha meg akarod magad dugatni, akkor lehet k....nak öltözni, a következményeit meg már te kezeled. Haértelmes és igényes nőnek akarsz látszani, hovatovább az is akarsz lenni és normális pasit akarsz, akkor öltözködj úgy ahogyan ízléses emberek szoktak.
2014. aug. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ízléstelen kicsit, de nem ribis. Ha szép melltartót választasz, ami színben illik is a felsőhöz még nem is olyan szörnyű.
2014. aug. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!