Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van értelme a netes melltartó...

Van értelme a netes melltartó kalkulátornak?

Figyelt kérdés

megnézegettem hogy melyik mennyit mutatna,és általánosságban olyan 70/75-A-ra jön ki,miközben én 80/B-t hordok.

rendes fehérnemű boltban vásárolgatok,és attól függ épp mennyit fogyok/hízok,de a legkisebb is 75/B-s.

sose kérdeztem az eladót hogy nekem mekkorát ajánlana,mert szemmértékre adják ők is,és akkor is ezeket a méreteket kapom.(de ha ezt kérem,nem kételkednek,szó nélkül leveszik a polcról)

most egy kicsit elbizonytalanodtam.

dehát a 70/A az bébiméret nem?

nekem pedig ránézésre egy erős közepes...


2014. aug. 13. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
az, hogy eladja a termékeiket.
2014. aug. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mik a méreteid? A kalkulátorok nem minden méret esetében számítanak jól...

70A az kis méret... de azért abba is kell mell, nem bébiméret.

2014. aug. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem mutatnak jó méretet az ilyen netes vmik:s
2014. aug. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

mellbőség 82cm,mell alatt 69.

azóta megnéztem több váltót,és mindenhol a/70 jön ki.

ha holnap én most bemegyek egy boltba,kikérek egy ilyen méretet,elmondom hogy csak próbálnék,mert nem tudom a méretem,akkor hü..ének néznek,vagy kizavarnak?

igazából nem akarok most venni megint 4-5 ezerért(múlt héten már vettem),de pofátlanság lenne csak próbálgatni nem?

most már annyira érdekelne,de hát kínaiba nem mehetek...

2014. aug. 13. 23:16
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mellcsúcson lazán kell mérni, úgy lehet hogy több lenne. De 70es háton biztos felcsúszik a 80as pánt...
2014. aug. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

lazán mértem a mellbőséget.

és meglepő,de nem csúszkál a 80as pánt!

mikor melltartót veszek,akkor ugrálok és hajlongok is az öltöző fülkében,hogy biztosan a helyén marad-e!

eddig bevált.

ha elmegyek egy tescoba,és ott nézem a méreteket,az reális?

mármint ott mennyire lehetnek félreméretezve?

2014. aug. 14. 23:52
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A tesco szerintem nagyon félre.


H&m takko pl

2014. aug. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Elmentem egy rendes fehérnemű boltba.

Elmondtam hogy mit szeretnék,és kiderült hogy 70c a méretem.az A kosárba a mellem negyede nem fért bele :D

Ennyit a kalkulátorról...

2014. aug. 15. 19:02
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, nyugodtan menj be próbálni. Ez teljesen normális, olyan is van, hogy adorr gyártón belül két különböző fazonban a méret eltér a szabás miatt. Azért van a próbafülke.


A KÖRMÉRETBŐL NEM LEHET MELLTARTÓ MÉRETET SZÁMOLNI.

Csajok hol voltatok ti matekon? A mell nem szabályos félgömb, ebből a két számból nem lehet térfogatot számolni, még ha háton fekve méred se.


Van pár jel arra, ha nem jó. Addig kell rajta centizni, amíg tökéletesen áll, akkor meglesz a méret.


-mell alatt eláll (max 1 ujjnyi helynek kell lenni)

-hátul a pánt nem vízszintes

-a merevítő nem a hónod alatt ér véget, hanem elöl.

-a merevítő eláll, nem érintkezik a bordákkal végig

-hónaljmell buggyanás

-bármilyen buggyanás

[link]

2014. aug. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Arra azért jó a kalkulátor hogy esetleg rávezet arra hogy rossz méretet hordasz. Pont a kisebb körméreteknél téved egyébként nagyobbat a kalkulátor szerintem, meg ott amúgy is kicsit nehezebben követhető a méretezés. Nagyobb méreteknél általában elég jó támpont. De le is szokták írni hogy amit kiad méret, azzal érdemes kezdeni a próbálgatást, de a próbát nem lehet megúszni. És akkor még azt is vedd hozzá hogy a méretek kis mértékben eltérhetnek egymástól. Mint a cipőknél is, nekem 37-41 között vannak cipőim, és a melltartónak ugye 2 mérete is van, az sokkal komplikáltabb :).
2014. aug. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!