Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vékony, laza "v" nyakú kötött...

Vékony, laza "v" nyakú kötött pulcsi alá nem szabad pólót felvenni :-0?

Figyelt kérdés
Tegnap összevitatkoztam a párommal, mert szerinte nem lehet egy laza, egyszerű vékony, "v" nyakú kötötött pulcsi alá pólót felvenni, mert nem illik össze. Szerinte ez egy elegánsabb cucc és inget kell alá venni. Szerintem tök mindegy, én az ingekért nem vok oda, azért vettem alá pólót. Egyébként a pulcsi egyszínű sötét szürke, a póló pedig fekete: tehát még azt sem lehet mondani, hogy annyira elütne egymástól. Mivel szeretjük igazságosan eldönteni a kérdéseket, úgy gondoltuk mondjanak véleményt ez ügyben a gyakorikérdések.hu felhasználói! Amelyikünk igaza nagyobb számban kap szavazatot holnap estig, az a győztes. Várjuk a véleményeket... :D
2010. jan. 15. 12:10
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és a férfi vok :D
2010. jan. 15. 12:10
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb lenne az ing :D
2010. jan. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
a legjobb sztem az, amikor nincs alatta semmi. de ha már kell alá venni vmit, akkor ing :)
2010. jan. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik máris vesztésre állok: 2-0 :D Remélem azért nem lesz holnap estig egyöntetű vereség :S. Valaki azért majd egy becsületgólt lőhetne :)
2010. jan. 15. 13:01
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a póló is ugyanolyan jó mint az ing. Nem látok nagy különbséget, mármint úgy értve, hogy miért ne lehetne felvenni... :D
2010. jan. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
siman elmegy ala a polo is
2010. jan. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

én nekem az ing nemszimpatikus, mert nemnagyon szeretem az ilyen elegáns összeállításokat, de főleg nemszeretem azt ha az ingre vki felvesz még vmit. ha fázik akkor jah, vegyen fel rá vmit.

a te esetedben a legjobb ha télleg nincsen alatta semmi. a póló is elmegy, de igazából akkor jobb, ha a pulcsi sötétszínű és a póló a világosabb. fordítva idétlen sztem.

2010. jan. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
sztem igaza van a barátnődnek:P
2010. jan. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ez amúgy csak attól függ h kinek milyen stílus jön be. aki az elegánsabbat szereti azaz ingre fog szavazni, aki meg a lazábbat az aztfogja mondani h a póló is mehet alá nyugodtan.

úgyhogy ebben nemnagyon fogsz dűlőre jutni :D

2010. jan. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
jó a póló is.
2010. jan. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!