Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vékony, laza "v" nyakú kötött...

Vékony, laza "v" nyakú kötött pulcsi alá nem szabad pólót felvenni :-0?

Figyelt kérdés
Tegnap összevitatkoztam a párommal, mert szerinte nem lehet egy laza, egyszerű vékony, "v" nyakú kötötött pulcsi alá pólót felvenni, mert nem illik össze. Szerinte ez egy elegánsabb cucc és inget kell alá venni. Szerintem tök mindegy, én az ingekért nem vok oda, azért vettem alá pólót. Egyébként a pulcsi egyszínű sötét szürke, a póló pedig fekete: tehát még azt sem lehet mondani, hogy annyira elütne egymástól. Mivel szeretjük igazságosan eldönteni a kérdéseket, úgy gondoltuk mondjanak véleményt ez ügyben a gyakorikérdések.hu felhasználói! Amelyikünk igaza nagyobb számban kap szavazatot holnap estig, az a győztes. Várjuk a véleményeket... :D
2010. jan. 15. 12:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
póló is ugyanúgy jó mint az ing
2010. jan. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
póló csak akkor ha világosabb mint a pulcsi. mármint én feketét nem vennék fel hozzá, de egy világosabb szürkét, sárgát, világoskéket lazán.
2010. jan. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Egy csöppet megkésve ugyan, de eljött az eredményhirdetés ideje. Elöször is köszönjük azoknak, aki csatlakoztak ehhez a kicsit vicces versengéshez :). Az igazság az, hogy úgy döntöttünk nem hírdetünk győztes. Egyrészt ahogy az egyik válaszadó írta, mindenki saját izlése szerint dönt mit vesz fel, másrészt meg ugyis pólót veszek a pulcsi alá, mert az inget utálom :D:D:D:D:D. A tanácsokat ezzel kapcsolatban megfogadtam: igyekszem világosat valásztani. Mégegyszer köszjünk, hogy véleményt mondtatok ebben a roppant fontos kérdésben :).
2010. jan. 17. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!