Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a vans cipő jó lányoknak?...

Ez a vans cipő jó lányoknak? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon megtetszett ez a vans cipő, de az a gondom lenne, hogy nem tudom eldönteni hogy elég lányos-e. Sosem voltam a magassarkúk híve, inkább húztam egy torna csukát mint balerina cipőt, de azért mégsem szeretnék férfias holmikat hordani. Itt a cipő [link]

Előre is köszönöm a segítséget! :)



#cipő #Vans #női vans
2014. aug. 22. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szép,nem az a "hú de lányos",de szerintem lányoknak való. Hordd nyugodtan!
2014. aug. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Ez a cipő fiúknak-lányoknak is jó

Nem kell mindig arra figyelned hogy "Jajj de lányos légy vagy hogy ne légy túl férfias"

Ha nőisesen viselkedsz és jól érzed magad a bőrődben felvehetsz a világon bármit! A kisugárzásod a lényeg és hogy légy önmagad! Hordj azt amit szeretnél .

2014. aug. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez a cipő senkinek sem áll jól és ezt azért írom, mert egyáltalán nem tetszik. F
2014. aug. 23. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod magad fiucipoben rohogtetni, akkor talan ne eroltesd!
2014. aug. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget mindenkinek! :)
2014. aug. 23. 13:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon csúnya...sorry!
2014. aug. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha lányosabb ruhákkal kombinálod, szerintem jó:) Ez a cipő inkább lányos, mint fiús...
2014. aug. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A cipő gyönyörű, alapból szeretem a slip on-okat :)

Személy szerint én MINDEN (kivétel nélkül, tehát) vans cipőt hordanék, annyira imádom őket.

Szerintem akkor sem férfias ha mondjuk egy csőnadrággal veszed fel, de ha mindenképpen a nőiesnél maradnál, akkor szoknyával hordd, vagy sok kiegészítővel. :)

2014. aug. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!