Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Előfordult már ilyesmi...

Lányok! Előfordult már ilyesmi veletek?

Figyelt kérdés

Előfordult már, hogy a mellbimbó átütött a ruhátokon?

Tudom, elég ciki, én még nem jártam így, helyette tegnap a munkahelyemen a ruhám szála kijött, és egy kis pukli lett a helyén, mintha a mellbimbóm ütött volna át... Nem tudom, hogy ki látta vagy ki nem, de olyan kellemetlen volt... Nyugtassatok meg, kérlek, hogy nem egyedül vagyok ilyen szerencsétlen... :(



2014. aug. 30. 22:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Van aki azt szereti, ha kilátszik, nyugodj meg! ;)
2014. aug. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem mindkét bimbónál jött ki a szál, így kizárt, hogy ha valaki meglátta, arra gondolt volna, hogy a bimbó üt át. Vagy ha mégis, akkor az hülye :D

Vékony, szivacs nélküli melltartónál fordult már elő, az úgy tényleg kellemetlen, nem is hordok már szivacsmenteset.

2014. aug. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ilyenkor jó a hosszú haj :) csak előresöpröm és pont takar.
2014. aug. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ú az egyik tanárnőnkön néha ilyen iszonyatvékony szivacsnélküli melltartó van és még a pulcsin is átüt:D nem ciki, tökjó nézni
2014. aug. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Egyébként nem értem, hogy miért ciki ez. A fiúknak is néha átüt. Csak azért ciki, mert nem szoktuk meg, de ha mindenkinek ilyen lenne, senkit nem érdekelne a dolog.
2014. aug. 31. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, valamelyest sikerült megnyugodnom. Igen, csak az egyik oldalon húzódott ki a szál. A hosszú haj jó praktika, de nekem épp vállig ér... :)

Továbbá bízom benne, hogy a női kollégák tudják, hogy ilyesmi előfordul, a férfiak pedig nem törődnek az ilyesmivel. Egyébként is, minden csoda három napig tart...

2014. aug. 31. 10:22
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja, egyébként én is mindig szivacsos melltartót hordok.
2014. aug. 31. 10:23
 8/11 anonim ***** válasza:

Meg jo hogy a fiuknak atut mivel nincs rajtuk melltarto te agyas!

Nekunk istenadta jogunk, hogy atusson...

2014. szept. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De egy lanynak eleg gaz!
2014. szept. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Osztán mér' istenadta joguk, hogy átüssön, te agyas?

Mert valaki egyszer kitalálta, hogy lányoknál gáz? Vagy mert a sok hülye fiú nem bírja ki megjegyzés és bámulás nélkül, ha meglátja? (Fordítva ilyen nincs, a lányok ilyet nem csinálnak.)

Embörök, gondolkodni köll, nem pedig mindent elfogadni fenntartások nélkül!

2014. szept. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!