Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közepes angollal nulla némette...

Közepes angollal nulla némettel munka Németországban/Ausztriában?

Figyelt kérdés
Angliában már dolgoztam, de úgy tudom, németben jobbak a fizetések. Lenne esélyem ilyen körülmények között munkát találni, akár hazai közvetítőn keresztül? Betanított munkákra gondolok (raktáros/gyári munka/árufeltöltő stb.)Angolul könnyen eltársalgok.

2014. aug. 5. 20:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ilyen jellegű munkáknál esélytelen. ha IT szakember, mérnök lennél, esélyes lennél csak angollal is, de így kizárt.
2014. aug. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nemettudas nelkul nem fognak sehova felvenni, az ilyen aljamunkara millio nemetul tudo jelentkezo van.
2014. aug. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
esélytelen
2014. aug. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hollandia?
2014. aug. 5. 21:17
 5/13 anonim ***** válasza:

ott sem. Ha egy külföldi országba akarsz menni munkavállalási céllal, az lenne a minimum, hogy rendesen tudd a nyelvet!


"Angliában már dolgoztam, de úgy tudom, németben jobbak a fizetések"


Elárulok egy titkot! Egyszerű gyári munkásként, raktárosként, árufeltöltőként sehol nem leszel túlfizetve!

2014. aug. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#5 Jól van, látom szeretsz okoskodni. Németországban 8,5 euró lesz a minimál órabér januártól. Lehet, hogy te milliókat keresel havonta, de szerintem ez egy tisztességes fizetés, főleg a magyarhoz viszonyítva.
2014. aug. 5. 22:03
 7/13 anonim ***** válasza:

"Németországban 8,5 euró lesz a minimál órabér januártól."


Ez így igaz, de a képesítéssel nem rendelkezők és a régóta munkanélkülieknek, gyakornokoknak továbbra sem kell megadni mindezt.


Nem, nem keresek milliókat, de tisztességesen megélek. Minimálbér, országtól függetlenül nem egy nagy összeg, minimálbérből megélni minden országban, még Nyugaton is nagyon nehéz.

2014. aug. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
"8,5 eurónál alacsonyabb órabérért gyakornokokat és képzettség nélküli FIATAKORÚAKAT lehet majd alkalmazni, és az alkalmazásuk kezdetétől számított hat hónapban a minimálbérnél kevesebbet vihetnek haza azok a munkavállalók is, akik legalább egy évi munkanélküliség után találnak állást."
2014. aug. 5. 22:22
 9/13 anonim ***** válasza:

Szamoljunk: 8.5 euro * 8 ora * 20 nap, az kevesebb mint 1400 Euro. BRUTTO 1400, ebbol jo esetben marad 1000. Na, egy minimal-alberlet, 1 szoba, semmi extra, kifejezetten olcso helyen olyan 300-400 euro havonta. Marad ~600 mindenre, azaz enni/inni, ruhazkodni, tehat kb. 30 EUR naponta. Nem, nem fogsz tobbet kapni, mert nem ertesz semmihez, nemetul sem beszelsz, miert kapnal tobbet?


Te tudod, de szerintem Nemetorszagban ez kb. az ehenhalashoz elegendo, vagy huszadmagaddal egy mocskos lepukkant tomegszallason nyomorogni pakikkal meg torokokkel.

2014. aug. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Anyám 1000 eurót keres konyhán, az albi 300, egymagának elég. Igaz autója nincs, benzinre nem kell költeni, buszra viszont igen. Nem fényűzés ahogy él, de nem is nyomorgás! És egyedül él a saját albérletében. Hozzá kell viszont tennem, hogy nem nagyvárosról van szó, ott minden drágább.
2014. aug. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!