Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti szeretitek a H&M üzleteket?...

Ti szeretitek a H&M üzleteket? Mit gondoltok azokról a cuccokról, amiket ott lehet kapni?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva én szeretem, mert abszolút nem drága, viszont nagyon ritkán találok magamnak ott valamit. Egy év alatt egy egyszínű miniruhát találtam ott magamnak illetve egy rózsaszín maxi szoknyát.
2014. júl. 9. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Olcsó bolt, ki lehet ott fogni jó cuccokat, viszont elég ritka, hogy találok valamit. Eddig két pulóvert, egy csomag bugyit és egy kabátot sikerült, de mindegyik basic, szóval semmi extra nem volt bennük, amikhez hasonlót nem tudtam volna máshol venni.
2014. júl. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Nem szeretem, nem tetszenek az ottani ruhák, tucat mind és a minőség sem jó. Eddig főleg melltartókat vettem de rémes hogy kézzel mosom és még így is kinyúlik... ez még a kínais melltartóimra sem jellemző.
2014. júl. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez fura, mert nekem is van onnan melltartóm, és az égvilágon semmi baja, pedig már vagy 2 éves.

És nem nagyon lehet máshol nagy méretű melltartót kapni, itt van D kosár, ami tényleg D, és 2-3-4 ezer Ft.

A Triumph-ban is rászántam volna az összeget, de ott az E kosár is kocsi volt, pedig máshol a D elég. Ja, és itt 12 ezernél kezdődtek. Ami nagyobb volt, az meg olyan nagymamás volt, hogy blööö...

Egyedül az F&F-nél van még nagy méretű, szép melltartó. Egyéb méretem 36-38, szóval nem kell XXXL-es boltokba járnom.

Na de a fehérneműn túl, ez a bolt eléggé követi a divatot, és ahhoz képest olcsó, szeonvégi kiárusításoknál aká párszáz ft-ért lehet hozzájutni dolgokhoz. Erről szól a fast fashion. Mutassatok más helyeket, ahol ennyiért tudják követni a fiatalok a divatot. Nem nagyon van. Bershka, Zara, Stradivarius, mind drágább, és egy fokkal sem jobb minőség. Ezek a H&M-es ruhák tényleg nem minőségiek, de basszus, ennyiért? Ezek 1-2 szezonra vannak megalkotva, olcsó anyagokból, nem arra készülnek, hogy te 10 év múlva is ebben menj állásinterjúra! Azért jó, amikor 3000 ft-os ÚJ ruhában mehetsz fesztiválozni, és tök jól érzed magad benne!

Én tavaly 2 ezerért vettem nadrágokat ott. Máshol mennyi? Nem kell, hogy 5 évig tartson, elég, ha 2 telet kihúz. Nem akarok 3-4 év múlva ugyanabban járni, mint most. Mindezt úgy tehetem meg, h nem vagyok gazdag.

Ja, és már pár kérdésnél kifejtettem, hogy a kínai boltokban mit kapsz??? Sokkal-sokkal rosszabbat, vagyis lehet, h minőségben kb. egyforma, de a sz*ros kínaiban 3x-4x drágábban kapod meg! És ott nincsenek kollekciók, hanem ugyanaz van kipakolva, mint 2-3 éve! A kínai boltok nem követik a divatot, de kiteszik, hogy akció, a sok hülye meg beveszi. Azért durva, hogy ott 6 ezerért kapsz egy gagyi farmert, nem?

Bershkában a legutóbbi kollekció is 1999, amikor készletkisöprés van!

Kínaiban ennyiért nem is kapsz nadrágot.

2014. júl. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Utolsóval teljesen egyetértek.

Szerintem nagyon jó cuccokat lehet ott kifogni, sokat vásárolok ott, magamnak is, kisfiamnak majdnem minden cucca onnan van. Sőt az ő kinőtt cuccait tovább is adtam már, olyan jó állapotban vannak.

Táskát is, cipőt is vettem már ott.

Vannak olyan pólóim, amik több évesek, az égvilágon semmi bajuk. Farmerektől nem elájulva, de 2-3ezer ft-ért mit vérsz, kínai se jobb szerintem.

És lehet ott találni sportos ruhákat is, elegánsat is, strandra valót, irodába valót, bármilyet. Szerintem teljesen jó üzlet.

2014. júl. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Változó cuccokat vettem eddig. Pl rengeteg felsőt jó áron, ami nem nyúlik, a sokadik mosásra sem bolyhosodik. Az eddigi legnagyobb csalódásom az idei 1290Ft-os rövid gatyák voltak, amik az első mosásra a duplájára nyúltak...
2014. júl. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Úgy szeretni egy boltot hogy semmi hordhatót nem találsz..... Ez furcsa
2014. júl. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy rövidgatyám meg egy fölsőm van onnan, de én nem szeretem. Nagyo ritka, ha megtetszik ott valami. Nem a minőségével, meg nem is árával van bajom, csak egyszerűen valamiért nem tetszenek a H&M-es ruhák. :S
2014. júl. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!