Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködjek a kornak...

Hogyan öltözködjek a kornak megfelelően, de mégis úgy, hogy ne legyek páwa?

Figyelt kérdés
18/F
2014. szept. 20. 17:27
 1/5 supra01 ***** válasza:
Ez leginkább attól függ, hogy milyen a stílusod, mennyi pénzed vagy, mennyire vagy bevállalós stb.
2014. szept. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs igazából stílusom, az ami megtetszik, azt felhúzom. Pénzem mondhatjuk, hogy van, de nem tudom elereszteni magam... :) Pont azért mondtam, hogy nem akarok páwa lenni, mert nem vagyok bevállalós :D
2014. szept. 20. 18:06
 3/5 supra01 ***** válasza:

Akkor ez így nehéz :D

lehetsz elegáns:

félcipő, ebből is vannak divatosak, farmer, ing, esetleg mellény vagy zakó


sportcipő, ebből is egy divatos, de nem nike, hanem mondjuk egy adidas vagy new balance, ehhez is jó egy farmer, póló, pulcsi


a frizura tovább bonyolítja a dolgot, mert azzal is meghatározod a stílusod

2014. szept. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És milyen frizurát gondoltál? :D Mert kéne mennem fodrászhoz és fogalmam sincs, hogy mit kérjek... :/ Nem is tudom, hogy egyáltalán mi állna jól... :/
2014. szept. 20. 19:37
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Attól függ, hogy milyen hosszú a hajad, meg ugye nem tudjuk hogy nézel ki, milyen az arcformád, de nekem (nőként) ezek a hajak nagyon bejönnek :D :)

[link]


[link]


[link]

2014. szept. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!