Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, egész nap a gumicsizmá...

Csajok, egész nap a gumicsizmában utána nem lesz "érdekes szaga" a lábatoknak?

Figyelt kérdés

Már ezer éve szeretnék venni egyet mert már utálom ezt az esőt, hogy minden cipőm beázik :(


Viszont egyesek azt mondják és én is attól félek h a nap végére nem túl kellemes szaga lesz tőle a lábnak... (?) mert nem szellőzik ugye... Ami azért elég ciki lenne, ha mondjuk este megyek a barátomhoz... xD


Szóval tapasztalatok?



2014. szept. 22. 17:35
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
18%
8-as! Latom ezzel a "tud" szoval mindent ellehett adni meg a sivatagban a homokot is ...
2014. szept. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
60%
Nem drága, tévedsz! Lassan 30 évesen már tudom, hogy mire van szükségem és mire nem! 😉 Mellesleg a szakmám is közel áll a divat világához! 😊
2014. szept. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
45%
De a kérdés még mindig nem ez volt. Mivel valószínűsítem a hozzászólásaid alapján, hogy nem hordasz gumicsizmát, ezért egyértelmű, hogy a kérdésre sem tudsz érdemben válaszolni!
2014. szept. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
7%
Bar mint irtak elorebb a gumic. Ferfi viselet tehat ugye mit keres a nokon? Attol fuggetlenul legalabb olyan szharul neztek ki benne mint az osszes tolunk lenyult ruhadarabban...
2014. szept. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
27%
Amugy igazad van en ferfi letemre nem hordom foleg utcara ahol nem is indokolt ,mivel nem patakon keresztul jarok dolgozni!
2014. szept. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Na látod, akkor neked nem is kell ezzel foglalkoznod! :)
2014. szept. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
22%

Csupan a joindulat vezerelt es gondoltam segitek visszaterni az izlesficambol a jo utra de latom agyhalottakon mar az oxigen sem segit...

Tovabbi "izleses" oltozkodest kivanok neked es a tobbi buta kovetoidnek, es ne nezzetek hulyen ha valaki rohogogorcsot kap a latvanyototoktol...

2014. szept. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Neked is további szép napot kívánok! :) Én nem szorulok a segítségedre és a tanácsaidra, ha más esetleg igen, majd biztos ír neked! :)
2014. szept. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
2014. szept. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
26%-os, konyorgom, keress fele egy pszichiatert! Fel ora alatt ez mar kb az otodik kerdes, ami alatt a hisztidet kell olvasnom, miszerint a nok lenyulnak toletek cuccokat. :D
2014. szept. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!