Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért lennék b*zis?

Miért lennék b*zis?

Figyelt kérdés

Amikor veszek valami elegánsabb cuccot és avval bemegyek a suliba, a csajok mindig avval szekálnak hogy milyen b*zis vagyok...

Nem nagyon értem mert nem csiricsáré cuccokba járok hanem letisztult egyszínű általában kék vagy zöld cuccokat hordok.

Például múltkor egy férfi bőrbakancsba mentem, be és

azt kérdezték hogy miért hordok női csizmát? Fuck logic... Kérlek minél előbb válaszoljatok mert nagyon nem értem! 13 éves fiú



2014. szept. 24. 19:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen korba az a divat, hogy mindenbe hibát keresnek és valakit-valamit folyton szekálnak, korral járó dolog, nem kell velük foglalkozni, még ovis agysejtekkel rendelkeznek.
2014. szept. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert hülyék..bár mondjuk 13 évesen nem elegánsan kéne öltözködnöd, de ha mutatnál képet akkor egyszerűbb lenne megmondani. Privátban küldheted ha gondolod :)
2014. szept. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én szinte mindig inget veszek suliba és még senki nem mondta, hogy bµzis. 14/f
2014. szept. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Mivel nem tudom, hogy konkrétan mi a helyzet, szerintem vagy a testalkatod miatt mondhatják ezt, vagy valami teljesen más oka lehet ami miatt kinéznek és csak azért is mondják, hogy szekáljanak. Főleg ha fel is veszed..

Nem érdemes foglalkozni ezzel.

2014. szept. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
képet a szerinted férfi bakancsról.
2014. szept. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
savanyú a szőlő esete. vannak, akiknek van stílusuk, és vannak, akiknek nincs. akinek nincs, rosszul esik nekik, ha meglátnak egy stílusosan öltözködő embert és irigyek lesznek rá. ekkor a legjobb taktika, hogy megnyugtassák magukat, valamit kitalálnak, hogy a másik miért stílusos és ők miért nem. sokkal könnyebb így igazolni saját magukat, mint beismerni, hogy ők trehány közönséges senkik. hát ez az oka. megmagyarázzák maguknak, hogy ők miért tucatok. végtelen=ul szánalmas, de inkább röhejes.
2014. szept. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
igen, végülis a páwa is egy stílus. nem is vagyok irigy rá.
2014. szept. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
2014. szept. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

A bakancsról a kép:

[link]

2014. szept. 25. 14:22
 10/17 anonim ***** válasza:
amíg nem hordasz rózsaszínt és csőgatyát nem nézel ki annak
2014. szept. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!