Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért lennék b*zis?

Miért lennék b*zis?

Figyelt kérdés

Amikor veszek valami elegánsabb cuccot és avval bemegyek a suliba, a csajok mindig avval szekálnak hogy milyen b*zis vagyok...

Nem nagyon értem mert nem csiricsáré cuccokba járok hanem letisztult egyszínű általában kék vagy zöld cuccokat hordok.

Például múltkor egy férfi bőrbakancsba mentem, be és

azt kérdezték hogy miért hordok női csizmát? Fuck logic... Kérlek minél előbb válaszoljatok mert nagyon nem értem! 13 éves fiú



2014. szept. 24. 19:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
27%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..

10-es! Olvasd mar el legyszives, hogy kik is hordtak csonacit mert itt kiderul es ezutan mar nem fogsz butan meghalni...

2014. szept. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

11es nézd már meg kik hordanak MA csőnacit és te se fogsz bután meghalni:-)


[link]

[link]


De segítek. az ilyen pasik hordják. Mond hogy férfias.. szerintem nagyon nem.

2014. szept. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

kérdező, az a bakancs:


- semmi extra

- nem csizma

- nem bőr, max műbőr

- én télen hordok ilyet

- nem női

2014. szept. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak.

Teljesen bőr

[link]

2014. szept. 25. 17:59
 15/17 supra01 ***** válasza:

Szerintem nagyon klassz a bakancsod!

És nyugodtan öltözz így!

Ne foglalkozz a csajokkal, max szed fel az egyiket, és egyből nem fognak cikizni semmivel!

2014. szept. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Igy leiras alapjan jo stilusod lehet, epp, hogy nem b*zis, hanem ferfias. Ahj, miert nem oltozkodnek igy a kornyezetemben levo fiuk? :(
2014. szept. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

12-es! Szerinted mindenki ugy oltozzon, hogy a magadfajtanak es a hozzad hasonlo sablon, unalmas egyenisegmentes embereknek megfeleljen?

En is csogatyat hordok, csak en 19 eve testepitek!

Tehat a kedvedert nem fogok betyarnak beoltozni mert nem azert szenvedek a konditerembe, hogy bo szarokba elrejtsem magam!

2014. szept. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!