Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Titeket nem idegesít, hogy a...

Titeket nem idegesít, hogy a New Yorker honlapján nem lehet normálisan megnézni a ruhákat?

Figyelt kérdés

Pl a Bershkának, Stradivariusnak, Tally Weijlnek, H&M-nek nagyon jól meg van csinálva a honlapjuk, hogy van kereső, termékleírás, bármit megtalálsz amit keresel, anélkül, hogy ki kellene mozdulnod. Sajnos nem minden városban vannak ilyen üzletek és csak szétnézni nem érné meg elutazni.


Na de a New Yorkernek borzasztó a honlapja, bonyolult a kezelése, nem tudod normálisan megnézni milyen új ruhák jöttek, azt se, hogy milyen anyagból készültek, odadobnak pár képet a modellekről, aztán oszd be, amit látsz.


Titeket ez nem szokott zavarni?


2014. szept. 27. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
de igen, de én alapból utálom a new xorkert, de sajnos nálunk csak az van
2014. szept. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

De nagyon, emiatt már nincs is kedvem bemenni az üzletbe.

Annak is örülnék, ha minden ruhaboltból lehetne rendelni is, mert egyedül nagyon kényelmetlen vásárolni, ha éppen egy egész szezonra szeretnék betárazni.

2014. szept. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon zavar .... és szerintem a bolt is kezd egyre rosszabb lenni.
2014. szept. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!