Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az igaz, hogy egyre kevésbé...

Az igaz, hogy egyre kevésbé közkedvelt a nők körében a nejlon harisnyanadrág?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy egyre kevésbé "divat" a nők körébe a nejlon harisnyanadrág. Sokan már cikinek tartják. Szerintetek sok olyan nő van, aki hétköznapokon még felveszi nadrág alá? Most ne nézzük az olyan munkahelyeket, ahol ezt követelik és az alkalmi öltözködést.

2014. okt. 28. 08:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Télen, hidegben, farmer alá tökéletes. Én nem vagyok túl fázós, így nincs szükségem vastagabb harisnyára télen sem, a gatyám alá meg úgyse néz senki (a munkahelyemen legalábbis :D). Külön jó így télen, h mivel elég hamar elszakadnak ezek a vékony vackok, nem kell kidobni egy használat után, mert aláöltözéknek simán jó a szakadt is. :D
2014. okt. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem egyébként sincs vele baj, nem csak naci alá... Irodai viseletként, ahol pl kiskosztüm kötelező, nagyon csinos, sokkal szebb, mint a leggings, vagy a kötött harisnyák. Színházba, operába is tökéletes.
2014. okt. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
93%

Szia!

...én nem hallottam ilyenről :o...az biztos, h. sokkal divatosabb mostanában a mindenféle mintás, színes harisnya, mint az egyszínű, egyszerű.

Amúgy én felveszem naci alá is a harisnyát.

Ma pont nejlon harisnyába jöttem szoknyával, mert egy megbeszélésre megyek (nem várják el amúgy, hogy abba legyek, de a megbeszélés jellegéhez nem menne - szerintem - egy színes, mindenféle mintás harisnya).

2014. okt. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Nadrág alá soha nem veszek, mert belesülnék.. Szoknyát ritkán hordok, de az alá szoktam venni, mert úgy elegánsabb.
2014. okt. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Helyzetfüggő a dolog hova ki mit vesz fel, én pl szeretem munkahely el is várja de már egyetemre is felveszem szoknyával, ilyen időkbe meg már vékonyabb naci alá is. Bár a combfixet jobban szeretem, de sajna nem lehet mindig abba lenni
2014. okt. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%
Vékony harisnyát szinte sosem hordok, de majdnem mindig szoknyában vagyok, ezeket 100 denes harisnyával hordom..nem gondolom, hogy kevesebben hordanának nejlon harisnyát.
2014. okt. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Sokan az anyagát (poliamid) nem bírják, ezért nem hordják. Mint pl. én, de ismerőseim között is többen hülyére vakarják magukat a nejlon anyagoktól.
2014. okt. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nadrág alá sosem veszek harisnyát, nekem az még télen is sok lenne.

Szoknyához szívesen hordok, bár a minőség nem mindegy, van, ami 1 nap alatt elszakad.

Ja, és én szívesebben hordok visszafogott színes, vagy mintás harisnyát, mint testszínűt, nekem az nem tetszik.

2014. okt. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Nadrág lá szerintem kényelmetlen. A nejlonharisnya egyébként nem gáz szoknya alá, ha fekete. Minden más színű (még a testszínű is - főleg az) ocsmányul néz ki.
2014. okt. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát valamikor 60-70-es években volt nagy divat, azóta a legtöbben nem szeretik, kényelmetlennek tartják és főleg mert viszket tőle a bőr. De ennek ellenére elegáns öltözék megkívánja és ezért hordják azért. De az is igaz, hogy többen gáznak tartják és inkább másképp öltöznek.
2014. okt. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!