Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az igaz, hogy egyre kevésbé...

Az igaz, hogy egyre kevésbé közkedvelt a nők körében a nejlon harisnyanadrág?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy egyre kevésbé "divat" a nők körébe a nejlon harisnyanadrág. Sokan már cikinek tartják. Szerintetek sok olyan nő van, aki hétköznapokon még felveszi nadrág alá? Most ne nézzük az olyan munkahelyeket, ahol ezt követelik és az alkalmi öltözködést.

2014. okt. 28. 08:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem igaz.Ahogy járunk az utcán nagyon kevés csajszin van harisnya.A párom is viszketésre panaszkodik.Mindegy milyen harisnyát húz,Ő viszket tőle.Nem tudom rábeszélni a harisnyára.Nem tudom milyen harisnya lenne kényelmes neki.
2014. okt. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
nem,a fekete nejlon harisnya is egyre divatosabb:D
2014. okt. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A nejlon harisnya szerintem semmit nem melegít. Ha már olyan hideg van hogy nadrág alá vennem kell valamit, akkor leggings. Meg az nem megy szét egy viselés után. Szoknyához/ruhához ha csak lehet vastag feketét veszek, persze ha a ruha színe nem engedi (kedvenc színem a lila szóval van pár lila ruhám :) ) meg akkor nagyritkán testszínű nejlont, de valahogy sose sikerül normálisat vennem, mindig kifogom az üvegszálast (utálom) meg a combfixet ami lecsúszik (utálom).
2014. okt. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én szeretek harisnyát (harisnyanadrágot) hordani, és nem hinném, hogy nem divat. Éppen ellenkezőleg. Nadrág alatt is hordom, mert nem szeretem, ha a bőrömmel érintkezik a farmer. Nyáron leggings, ilyenkor nadrághoz vékony, szoknyához pedig vastagabb harisnyanadrág. Télen, szánkózáshoz pedig kettő egymásra! (már ha van hó)
2014. okt. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom azert is utaljak mert egezsegtelen!

Ezt onnan fejtettem meg amikor a minap vettem egy cipot a humanicba, az elado neni megkerdezte, hogy kerek bele talpbetetet? Mert muanyag es nejlon a belseje amitol izzad a talp !

En kapcsibol visszakerdeztem, hogy akkor ott maga mellett a nejlonharisnyakat remelem nem tetszik ajanlani senkinek ugye?

Es jott a kielegito sokat mondo valasz!

Az mas!

Na de vajon miert is mas?

2014. okt. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!