Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem értem a sok skinny csőnaci...

Nem értem a sok skinny csőnacit hordó fiúkat, hogy a kényelmesebb bőrhatásút miért nem hordják?

Figyelt kérdés

2014. nov. 10. 18:26
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Én is az a típus vagyok, aki inkább szűk nacikat hord, annál is inkább mert gyakran bringázok és ezzel praktikusabb. De egyébként se szeretem ha himbálódzik a naci alja. De én bőrhatásút hordok mindig, mert nem nyomja felül sehol és ülni is jobb benne. Szóval fura, hogy másokon nem látok.
2014. nov. 10. 18:29
 2/26 anonim ***** válasza:
Mit értesz bőrhatású alatt? Mert elég sokféle bőrhatású anyag van, és még több fazon, ami ezekből az anyagokból készülhet. Valami linket mutass már, hogy mire gondolsz.
2014. nov. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
2014. nov. 10. 19:00
 4/26 anonim ***** válasza:

A 4. linkhez hasonló futógatyákat/leggingseket én is hordom előszeretettel sportoláshoz. Valóban nagyon kényelmes, sportoláshoz a legjobb. :) Sőt nemcsak nadrágot hordok ilyen anyagból, hanem felsőt is. Van rövid és hosszú ujjúm is ilyen feszülős fazonból.


Hétköznapi utcai viseletként viszont a super skinny csőfarmerokat kedvelem, amik szintén kényelmesek, mert sztreccses anyagúakat hordok, ami nyúlik ahol kell, és egyáltalán nem nyom ülve sem. Gyakorlatilag ugyanolyan sztreccses anyagú, mint ez az általad linkelt futógatya, és majdnem ugyanolyan szűk, feszülős is, talán egyedül a bokámnál nem feszül ennyire.

2014. nov. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Van róla kép amit hordasz? Nekem jó a bőrhatású igaz, hogy megnéznek benne egyesek, de nézzenek. Téged megszoktak?
2014. nov. 10. 20:28
 6/26 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Engem az utolso link erdekelne, a marka es hogy hol lehet megvenni ami nem webshoppos ?

Hanem mondjuk fellehet probalni.

2014. nov. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
hát én feszülős bőrgatyát fel nem vennék semmi pénzért
2014. nov. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Komornak tartom. Szívesebben hordok kéket, koptatott szürkét vagy színeset. Igaz, színeset nem nagyon, mert amit láttam és tetszett volna, nem fért bele a vádlim.
2014. nov. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

6. UZLETEk:

AllForHockey Magyarország

Rákos út 101

1152 Budapest


Nytv. idő: Hé-Pé 8:00 - 18:00 óra


TELEFON:

Telefon: 06-1-2710315

Telefon: 06-20-6650785


7. mindenkinek más tetszik, én azért sztem a feszülőst, ami persze nem szó szerint feszülő, mert olyan,mint ha nem is lenne rajtam semmi.

2014. nov. 10. 22:42
 10/26 anonim ***** válasza:

Koszonom!

6-os voltam

2014. nov. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!