Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem értem a sok skinny csőnaci...

Nem értem a sok skinny csőnacit hordó fiúkat, hogy a kényelmesebb bőrhatásút miért nem hordják?

Figyelt kérdés

2014. nov. 10. 18:26
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Itt egy cikk, ami arról ír, az itt kommentelgetőknél jó pár fokkal intelligensebb és ismertebb emberek Lenny Kravitz, Justin Bieber és Russell Brand és ha jól tudom idehaza is volt rá példa, hogy felveszik. Szóval aki búzázik és körberöhögi a férfi megginses-legginges fiúkat, akkor az nagyon beszűkült elméjű és borzasztóan maradi!

A fiúk, pasik pedig beszari kisgyerekek, mert egyrészt nem követték a divatot, másrészt a legginset mint könnyű és lezser ruhaneműt kizárólag fétishként tudják elképzelni, ami inkább a beteges, mint aki a kényelme miatt hordja, én pl.

[link]

2014. nov. 18. 21:38
 22/26 anonim ***** válasza:

Engem hol érdekel hogy öltözik Bieber? Ha neked etalon akkor utánozd, meg vegyél fél cicanadrágot az utcára


azt csinálsz kérdező, amit akarsz, de ki ne találd már helyettem én hogy öltözzek!

2014. nov. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Akkor a divat szó nálad mit jelent? Vagy csak azt kell divatnak venni, ami tetszik mindenkinek? A nőknél elég más a helyzet, eddig bármi ami divatba jött vagy eltalálták, hogy menő, akkor hamar divattá vált. Ez miért van másképp a férfiaknál?
2014. nov. 19. 10:32
 24/26 anonim ***** válasza:

Itthon az a baj, hogy mindenki a masok elvarasai alapjan oltozik es nem ugy mint ahogyan szeretne!

Ez a begyoposodott gyavasag jele, ami a ferfiakra jellemzo!

Nem ugy a csajokra akik mar tulleptek ezen ok azt veszik fel ami jollesik es naluk mukodik az egy hulye szazat csinal elv.

2014. nov. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Hát igen igaz, hogy a mások elvárásának akar a legtöbben megfelelni. Sőt ez még családi, párkapcsolati szinten is így van. A férj vagy a feleség nem vehet fel bármit amit jónak lát, mert a párja lebeszéli róla! ez elképesztő. Ahogy itt az öltözködési topicban is látszik nem tudnak maguk szerint felöltözni, képtelenek saját tetszésük szerint öltözni, betegesen másoknak akarnak megfelelni.

Amikor jó idők vannak márciustól októberig lehetne más fiúk-férfiaknak is férfi leggingsbe vagy jeggingsbe járni, mert nagyon kényelmes, könnyű nadrág, én ezért is hordom. Csak nekem fura, hogy a leg többen inkább bőszárú nadrágokat hordják, ami össze-vissza himbálódzik a lábon, ha szűk a deréknál akkor nyomja a hasat stb, ha bő, akkor meg övet kell hordani hozzá, ami szintén kényelmetlen. Nem aszt mondom, hogy ilyen gagyi, homis leggingsekbe kellene járni, hanem ami klassz.

2014. nov. 19. 17:05
 26/26 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne ilyen megfelelesi kenyszeruk ill. Nem lennenek ilyen otlettelenek, akkor meg talan ez a topic sem letezne ...
2014. nov. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!