Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem értem a sok skinny csőnaci...

Nem értem a sok skinny csőnacit hordó fiúkat, hogy a kényelmesebb bőrhatásút miért nem hordják?

Figyelt kérdés

2014. nov. 10. 18:26
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
0%
Ezek szerint csak én nézném melegnek azt a pasit, akit ilyenben látok?
2014. nov. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
2014. nov. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

11-es, annak érzed aminek akarod! Biztos van, aki melegnek gondol, de én aszt gondolom inkább divatosnak és vagánynak látnak, én nagyon divatosnak látom magamat benne, főleg bőrkabáttal és fekete cipővel. Persze nem fontos fekete bőrszerkó, de ilyen bőrcsőnaciba én nem láttam színesbe.

Szerintem így egyáltalán nem bzisan néz ki senki benne:

[link]

2014. nov. 12. 11:41
 14/26 anonim ***** válasza:
Szerintem meg így is annak néz ki. Nekem nincs bajom a melegekkel, vannak is meleg barátom, szóval ha tudom, hogy meleg az illető, akkor nem néznék rá furcsán, viszont egy hetero pasit ha így látnék felöltözve, igen csak megkérdőjelezném a nemi identitását.
2014. nov. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

79%-os!

A linkjeimre valaszoljal sirva konyorgom!!

Ne csak a pasikkal legyel elfoglalva akik olyan cuccot hordanak amiben van ferfi is, hanem az olyan

meleg csajokkal akik kimondottan fiuruhakba jarnak !

Mellesleg en is ebben sportolok es van egy felesegem aki kepzeld el nonemu!

A rendorszovivo csajok is homarok szerinted mert ferfi egyenruhaba nyilatkoznak a tv-ben??

2014. nov. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
79%-os! Azokról az átlag pasikról mit gondolsz, akiknek a fenekén feszül a nadrág és be is vág nekik? Sok ilyet látni. Egyébként én is találkozok naponta főleg fiatalokkal, aki jobb képű az átlagnál, (ez még nem bzis), de a külseje, a haja és a viselkedése teljesen b*zis kisugárzásúvá teszi ha ránézel...
2014. nov. 12. 19:08
 17/26 anonim ***** válasza:

Válaszolok a kérdésedre ne aggódj ;)


Te konkrétan azt kérdezted, hogy mit gondolok azokról a meleg csajokról, akik férfi pólóban járkálnak? Szerintem igazából erre már azzal megadtam a választ, hogy meleg pasin nem találnék furcsának egy ilyen nadrágot, akkor ezek szerint meleg csajon sem tartanám furának a férfi pólót. Egyébként vannak hetero csajok, akik felvesznek OTTHON kényelmi szempontból férfi pólót, csak pl a pasijuk pólóját, de ugye ezt otthon teszik, ahol nem látja őket senki. Most ha te otthon felveszel egy ilyen nadrágot hát ok, és sportoláshoz is jó lehet, már csak abból kiindulva is, hogy a kerékpárosok is testhez feszűlő nadrágot viselnek, de egy átlagos napon az utcán nekem biztosan fura lenne ilyenben látni egy pasit.


Kedves kérdező, ha már felhoztad ezt a csőnacit, ami bevág, nekem az sem jön be, nem tartom férfiasnak, de nem minden csőnaci vág be.

2014. nov. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Nem a csőnacira gondoltam, hanem átlag mackóra, farmerra, vászonnadrágra. Te még sose láttál férfiak seggét ezekbe az átlag nadrágokba kidomborodni? Én sokszor és még be is vág sokaknak. Ezen oknál fogva a bőrcsőnaci is kiemeli a feneket, de én sose úgy hordom, hanem lelóg elől s hátul a felsőm.
2014. nov. 12. 21:14
 19/26 anonim ***** válasza:

Szamomra pedig az a furcsa, hogy egyesek osszefuggest latnak abban, hogy valaki attol lessz meleg, hogy mennyire szuk ruhat hord ill. Milyen annak az anyaga!

Az meg veletlenul sem merul fol, hogy az aki ilyet visel miert teszi.

Talan azert mert kenyelmes, tetszik neki, stb.

Na most egy ruhanak a kenyelmi szempontjait azert ne elvezhesse egy ferfi mert ferfinak szuletett??

Azert jarjon az ember betyarcuccba, hogy a begyoposodott maradi beteg tarsadalom lakoinak T.a kivetelnek! Megfeleljen?

Peldat kell venni a csajokrol ok barmit felvesznek amit megkivannak, szharnak masok velemenyere lasd.cicagatya...

Ugy hogy reszemrol is szharok masok velemenyere azt veszek fel ami kenyelmes es tetszik!

Reszemrol ennyi..

2014. nov. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Igen így van, számomra kényelmes nagyon és tetszik is a bőrleggings, és nem érdekel ki mit gondol, megbámulnak páran tény, de én is megnézek másokat, sokan pedig elég paszuha (igénytelen) ruhákba járnak, szerintem az gázabb. Én egyébként is az a típusú vagyok, aki nem veszi közel sem az öltözködést olyan haláli komolyan, mint a legtöbb ember.
2014. nov. 13. 12:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!