Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok melyikre szavaztok?

Lányok melyikre szavaztok?

Figyelt kérdés
Arra aki a mindenkori divat szerint öltözködik vagy arra aki mindig elegánsan és ígényessen?
2010. jan. 31. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kell mindig a divatnak élni, de nem is kell nagyon elegánsnak lenni. A kettő között kell megtalálni a hangsúlyt. Persze az igényesség az sosem elhanyagolható.
2010. jan. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én figyelem a divatot, de csak azért nem veszek fel pl egy latexnadrágot, mert divatos. Ha valami nem tetszik/nem áll jól/nem illik hozzám, akkor csak azért, mert divat, nem veszem fel, mert kényelmetlenül és nevetségesen érzem magam benne. Így vagyok a bokacsizmával, a fent említett latexnacival, a magas sarkú tornacipővel stb.

Amúgy én inkább sportosan, egyszerűen öltözködöm.

2010. jan. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én magamra szavazok.

Sosem öltözködöm a divat szerint.

1. Ha egyszer valami nem tetszik nem veszem magamra csak azért, mert most az húdemenő.

2. Ha valami hozzám nem illik, vagy nem áll jól rajtam akkor nem csinálok magamból hülyét, otthagyom a boltban.

3. Ha tehetem nem hordok olyat, ami szembejön velem az utcán. Nekem van stílusom/ízlésem.


Szeretek elegánsan öltözni, a legtöbb esetben elegáns vagyok bárhová megyek, mert ilyen a stílusom.


Amikor viszont sportolni megyek nem balerinacipőben vagy magassarkúban indulok el (ezeket egyébként sem veszem fel soha!) , hanem sportcipőben. Ellentétben a sok nőismerősömmel...

Ha edzeni megyek nem érdekel, hogy hogy nézek ki csak kényelmes legyen és megfelelő.


Szerintem az a legjobb, ha van egy saját stílusod és nem követed a divatot, csak ha valami tényleg tetszik akkor azt az elemet beépíted a saját stílusodba.

Az igényesség pedig szerintem az, hogy tiszta ruhában jelenünk meg. Most az, hogy valakin össze-vissza áll egy ing, vagy a gallérját nem jól hajtja be vagy hasonló az szerintem nem igénytelenség, hanem az illetőnek nincs kifinomult ízlése, vagy nem volt aki megtanítsa neki mit hogyan kell viselni, hogy ne nézzék komplett idiótának.

2010. jan. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt a 2-öt nem lehet kulon venni hiszen a divatban agyon sok minden elegáns és igényes ...ha nem lenne ez ako nem is tom ... hiszen mint az oszes 10-en éves az eslore szavaznék,de a divat sokrétu. Na meg aki csak mindig elegáns és mindenetip-top xD ...azmár tul konzervatív meg picit oan ....
2010. jan. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!