Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 25 éven felüli rockerek és...

25 éven felüli rockerek és rockzenét kedvelők! Ti hogyan öltözködtök? Lányok is, fiúk is írjanak!

Figyelt kérdés
Én többnyire átlagosan. Csak ritkán veszek fel rockeres cuccokat, főleg koncertekre. 27/L

2014. dec. 28. 23:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%
#9 ha figyeltél volna, nem azt írtam, hogy nem tudnám komolyan venni azt, aki rockot hallgat vagy 'rockeresen' öltözködik. azt írtam, nem tudnám azt komolyan venni, aki rockerként határozza meg önmagát! nagyon nem ugyanaz. semmi bajom a zenével vagy az ilyen koncertre járó emberekkel, ugyanúgy azokat sem tudom komolyan venni, akik egy bizony életkor után rappernek, hippinek, gothnak, emonak, hipsternek (mi van még?) nevezik magukat. nekem ez a fura, hogy saját magát valaki ilyen kategóriákba sorolja csak azért, mert szeret bizonyos fajta zenét. érted már?
2015. jan. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!