Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A cicanaci erkölcstelen akkor...

A cicanaci erkölcstelen akkor a szűk farmernadrág miért nem? Leírást is olvassátok el.

Figyelt kérdés
Olvasgattam hogy erkölcstelennek tartják az oldalon.Közben az utcán szinte minden jó alkatú nő olyan szoros farmereket hord hogy tökéletesen látszik a fenekük alakja,de az nem erkölcstelen,mert más anyagból van?

2014. dec. 31. 13:45
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
69%
Szűk farmerban még senkinek se láttam a bugyiját, bezzeg cicanaciban... és nem, nem volt átlászó.
2014. dec. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
Hoppá, 14:08 közben ugyanazt megírta, mint én:D
2014. dec. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 A kérdező kommentje:
Nekem m1 harisnya vagy cicanadrág a neve.Igen de a szűk farmerben lehajolók nagy részénél meg rád mosolyog a fél segge.Egyébként már írtam nem átlátszó cicanaciról van szó.
2014. dec. 31. 14:14
 14/53 anonim ***** válasza:
Ha elolvasnád-->nem átlátszó cicanaciban is látom a bugyit.
2014. dec. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
A "cicanaci" vagy leggings, legtöbb esetben átlátszó, és könnyen lehet benne villantani ( [link] vagy [link] vagy [link] vagy [link] ) míg a sima szűk farmer valamivel vastagabb és emiatt nem látszik át rajta az, aminek nem kellene.:)
2014. dec. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
2014. dec. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:

Javaslom ennek a cikknek a második pontját a kérdezőnek:

[link]

2014. dec. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
66%
Hát igen, nem csak a cica nacin látszik át a bugyi, hanem a szűk nadrágokon ha leülnek vagy leguggol több nőszeménynek kivan a tangája, van akinek brutál feljebb van. Ez is ciki, de nem értem van vastag cicanaci is, aki ilyet hord főleg bőrhatásúba miért nem vesznek vastagot? Én is olyant hordok, nem átlátszó.
2014. dec. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 A kérdező kommentje:
Mire leírtam a válaszom 5 en írtak.Tehát a szabadidős adidas nacit hordó lányok is mind erkölcstelenek mert ha lehajolnak általában abban is látni bugyit :).Mellesleg senki nem izgul bugyira szerintem,csak a lányok seggére ami mindkettőben ugyanúgy látszik.
2014. dec. 31. 14:23
 20/53 anonim ***** válasza:

Ja és a leggings legtöbbször bemegy olyan hajlatokba is amikbe nem kéne:

[link]

2014. dec. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!