Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A cicanaci erkölcstelen akkor...

A cicanaci erkölcstelen akkor a szűk farmernadrág miért nem? Leírást is olvassátok el.

Figyelt kérdés
Olvasgattam hogy erkölcstelennek tartják az oldalon.Közben az utcán szinte minden jó alkatú nő olyan szoros farmereket hord hogy tökéletesen látszik a fenekük alakja,de az nem erkölcstelen,mert más anyagból van?

2014. dec. 31. 13:45
1 2 3 4 5 6
 41/53 A kérdező kommentje:
Nem esztétikus ha nem szűk a farmer? Akkor az összes férfi nem esztétikus?Mintha nem lehetne egy pulcsival,hosszabb pólóval letakarni,de senki nem teszi.Miért lenne ízléstelen a cicanadrág mikor van akiken nagyon jól áll?Ugyanúgy kidomborulnak a dolgok vastagság meg minden ha a cicanaci erkölcstelen vagy stb akkor a szűk farmer is az,nincs akkora különbség.
2014. dec. 31. 17:58
 42/53 anonim ***** válasza:

Én válaszoltam őszintén 86% kérdéseire.

1 -b

2-b

3-b

4-a

5-a

6-a mondjuk nekem nincs tevepatám :D

7-b

8-a!!! igen megtudom mondani ha ülnek főleg!!

2014. dec. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
kérdező, linkelj már egy ízléses cicanadrágos szettet, légyszi..
2014. dec. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
Kicsit hülye voltam a 7. is A lehet, mert gyakran farmeros csajszi ha ül akkor kivan a tangája, bugyija.
2014. dec. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 A kérdező kommentje:
2014. dec. 31. 18:06
 46/53 anonim ***** válasza:
szett = teljes öltözék, cipővel, felsővel, ahogy utcára is kimész. ez a kék meg önmagában is hányinger mondjuk.
2014. dec. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
0%

Látod kérdező, amikor divattá vált a cica naci akik hordták nem érdekelte őket, hogy elől, hátul ki van, ha ez volt a divat hát ez. Azóta is hordják még, főleg fiatal csajszik kényelmi és maga mutogatós okból.

A farmer másabb igaz, de sokan azt is úgy hordják, hogy a hátsójuk szépen kidomborodik és mivel szűk, a tanga is kifigyel.

Egyébként a fiúknál is most divat a feszes nadrág, ami a nemi szerveknek nem a legjobb a szoros, ezért se értem, miért nem leggings félét hordanak.

2014. dec. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
69%
hogy figyelne már ki a tanga?? az életben nem láttam olyan farmert, aminek az anyagán a tanga átütne.. az hogy felül kilóg, az más kérdés, de az is csak a proliknál fordul elő, akik még 2014 (15) ben is csípőnadrágot hordanak.
2014. dec. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 A kérdező kommentje:
2014. dec. 31. 18:30
 50/53 anonim ***** válasza:

Egy szó mint száz, minden felfogás kérdése. Mint említettem a férfiakon a seggükön feszülős nadrág ami gyakran totál bevág a seggébe számomra tud olyan közönséges lenni, mint itt a cica nadrágosokat kritizálók. Biztos többen direkt úgy hordják a cica-leggingset hogy feltűnőek legyenek, de egy feszülős farmer ami kiadja a hátsót is lehet feltűnő.

De amúgy is a nőknél szinte bármi megengedett, mindegyikük úgy jár, ahogy akar. Vagy szolidan, vagy kirívóan.

2014. dec. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!