Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A cicanaci erkölcstelen akkor...

A cicanaci erkölcstelen akkor a szűk farmernadrág miért nem? Leírást is olvassátok el.

Figyelt kérdés
Olvasgattam hogy erkölcstelennek tartják az oldalon.Közben az utcán szinte minden jó alkatú nő olyan szoros farmereket hord hogy tökéletesen látszik a fenekük alakja,de az nem erkölcstelen,mert más anyagból van?

2014. dec. 31. 13:45
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
79%

szerintem az, ha valaki cicanadrágot vesz fel, és nadrágként hordja az nem erkölcstelen, csap szimplán igénytelen!! van különbség a kettő között.

ha én valakit meglátok az utcán, akkor egyből arra gondolok, hogy egyáltalán nem ad magára, nem foglalkozik azzal, hogyan néz ki.

2014. dec. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
Kérdező! Linkelnél ilyen "szabadidős adidas nacit" hordó lányokról képet légyszives?! Mert elképzelni sem tudom!
2014. dec. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 A kérdező kommentje:
17/19 köszi te megcáfoltad az 5 választ miszerint a cicanaci harisnya.Pedig ez két különböző dolog az általad linkelt honlapon.És azt is írják hogy nemigazán átlátszó.:)
2014. dec. 31. 14:28
 24/53 anonim ***** válasza:
A cicanaci egy lábfejnélküli harisnyanadrág, tehát szükséges hozzá felsőruházatot felvenni. Míg a farmernadrág felsőruházatnak számít.
2014. dec. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 A kérdező kommentje:

[link]


Tapasztalatból tudom mivel szoktam látni hogy átlátszik ha lehajol valaki.

2014. dec. 31. 14:34
 26/53 A kérdező kommentje:
#24 A cicanaci definíciójáról fölösleges vitatkozni.Egyik kedves válaszoló egyébként már linkelt egy honapot: [link] ahol leírják nem harisnya.
2014. dec. 31. 14:37
 27/53 anonim ***** válasza:
66%

Én gyakran látok pasikat, akiknek a nadrágjuk bevág a seggükbe, feszül a seggükön és úgy néznek ki, mint akik mutogatni akarnák a seggüket. Ez nem nem ciki?

Ez az erkölcstelen vagy nem abból jön, hogy pár ember annak gondolja és akkor a többi is megy utána.

Érdekes amit írtam az senkinek nem tűnt még fől, csak a cica naci veri ki egyeseknél a biztosítékot, én nem foglalkozok vele és sztem sokan, hogy hogy hordják a cica nacit és ki.

2014. dec. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 A kérdező kommentje:
Én meg azt nem értem Zoli hogy az teljesen rendben van hogy mindenki a seggét mutogatja szűk farmerjában,de ha valaki cicanacit vagy hívjuk akárminek (elegem van a harisnyás válaszokból)Az már milyen erkölcstelen.
2014. dec. 31. 14:43
 29/53 anonim ***** válasza:
35%

Ilyenek az emberek, én tudom, engem is nyaggatnak mert hordom, szerintem annak van igaza aki azt mondja, hogy nem harisnya a cicanadrág, ugyanis a harisnya lábfejes a cica naci meg nem.

De tény, hogy a legtöbb vékony cica naci, ami olyan mint egy harisnya, de nem mindegyik. Amelyik vékony, azt nem hiába mondják, hogy tunikával kellene hordani, de sokan nem úgy hordják...

De pl nekem is van vastag leggingsem, ami nem olyan mint 1 harisnya, inkább nadrág, van 2 dísz zsebe is, magába lehet hordani.

A szűk nadrág kevésbé ossza meg az embereket, mert vastagabb, de mint írtam, az is tud közönséges lenni, van akiknek ez a skinny nadrág se tetszik.

Te hordasz ilyeneket?

2014. dec. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
100%

na jó, kérdező. látszik, hogy neked annyira ráállt az agyad a cicanacira...hiába próbálják neked megmagyarázni mennyire nem esztétikus/előnytelen

de a te dolgod, hordd bátran, de ne csodálkozz, ha az utcán kiröhögnek

2014. dec. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!