Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A cicanaci erkölcstelen akkor...

A cicanaci erkölcstelen akkor a szűk farmernadrág miért nem? Leírást is olvassátok el.

Figyelt kérdés
Olvasgattam hogy erkölcstelennek tartják az oldalon.Közben az utcán szinte minden jó alkatú nő olyan szoros farmereket hord hogy tökéletesen látszik a fenekük alakja,de az nem erkölcstelen,mert más anyagból van?

2014. dec. 31. 13:45
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
100%

Most tényleg nem látod a különbséget??? A leggingsbe sokkal jobban látszik a fenék formája, bevág, átlátszik, a tevepata is megjelenik...

Farmerbe meg annyit mutat a nő az alakjából, ami még megengedett. Meg milyen legyen akkor a farmer? Fenéknél csak szűkebbnek kell lennie.

Ne törődjünk már ennyit azzal ki mit hord pls

2014. dec. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 A kérdező kommentje:
Ti nem látjátok a különbséget mert annyira rá ált az agyatok hogy mennyire rossz.Szűk farmer nem vág be,nem emeli ki ugyanúgy a fenék alakját jaj ne fárassz már.Nem férkiként azt hiszem nem fogok cicanacit hordani.
2014. dec. 31. 15:15
 33/53 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el minden választ,ezért lehet hogy már írtak előttem ilyen választ.Nem minden cicanadrág vékony bugyi mutogató a páromnak van kb 7 és egyik sem olyan vékony hogy látszana a bugyija. Én azt mondom akinek jó alakja van,nyugodtan vegye fel akár rövid felsővel,persze a tevepatára figyelni kell.
2014. dec. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy gyors kérdőív. A kérdőív a leggingset nadrágként hordókra hegyeződik ki, nem a célszerű viselési módra összpontosít.


1) Láttad már valakinek a narancsbőrös fenekét a farmernadrágján keresztül?

a, igen

b, nem


2) Ha az előző kérdésedre nem volt a válaszod, elképzelhetőnek tartod, hogy ez mégis megtörténjen?

a, igen

b, nem


3) Láttad már valakinek a narancsbőrös fenekét, combját átsejleni cicanadrágon keresztül?

a, igen

b, nem


4) Ha az előző kérdésre nem volt a válaszod, elképzelhetőnek tartod azért, hogy megtörténjen?

a, igen

b, nem


5) Vágott már be a farmernadrágod úgy elől, hogy úgy nevezett "tevepatát" csinált, esetleg láttál már olyat, akinél ez történt?

a, igen

b, nem


6) Vágott már be úgy a cicanadrágod elől, hogy "tevepatát" csinált, esetleg láttál már olyat, akinél ez történt?

a, igen

b, nem


7) Egy farmernadrágban meg tudod látni, milyen színű és mintázatú fehérneműt visel a viselő?

a, igen

b, nem


8) Egy leggingsben meg tudod mondani, milyen színű és mintázatú fehérneműt visel a viselő?

a, igen

b, nem


+1

A válaszaidat visszanézve, érzed már a különbséget a szűk farmer és a cicanadrág között, választ kaptál arra, miért gondolhatják mások igénytelennek, előnytelennek, sőt mi több, erkölcstelennek a cicanadrágot utcai, nadrágként való viseletként?

a, igen

b, nem


Ha az utolsó kérdésre a válaszod b, volt, azaz nem, nem érzed és nem érted továbbra sem, akkor sajnálom, de a teszt eredménye szerint reménytelen eset vagy.

2014. dec. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
42%

"Ne törődjünk már ennyit azzal ki mit hord pls"

Szerintem mindenkinek ezt kellene tiszteletbe tartania, nem a ruhán múlik ki milyen ember, mondhat bárki bármit. Buék mindenkinek.

2014. dec. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
87%

[link]


[link]


Azért van egy kis különbség...

És hát látszik a fenekének az alakja, de a farmer meg vagy ötször vastagabb, mint a pamut. Általában minden nadrág szűkebb szokott lenni a fenéknél, mert ha bő lenne, az nagyon nem esztétikus. Egyébként én se tartom erkölcstelennek a cicanadrágot, inkább ízléstelennek.

2014. dec. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:

istenem, a cicanadrágok nagy része átlátszó, vagy ha nem is, akkor meg olyan maga az anyag, amin úgy domborodik ki a fenék, hogy az már gáz.

A farmer pedig akárhogy csúfítja valaki ezt, normális...

2014. dec. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 A kérdező kommentje:
34: nem nézek olyat ami nem tetszik.Amúgy van farmerba tevepata 60 évesnek kinéző matek tanárom is mindig megoldja:s.Egyébként ha jó alakja van valakinek van hogy jobban néz ki cicanaciban.Mint már említettem 3x a nem átlátszó cicanaciról folyik a téma.
2014. dec. 31. 17:32
 39/53 anonim ***** válasza:
62%
Nem az átlátszóságról beszél a kérdező emberek, hanem a feszülésről, a kidomborításról. És ebben igaza van, tök mindegy ilyen szempontból cica naci vagy farmer vagy alkalmi nadrág, ami passzosabb, kiadja a formát.
2014. dec. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:

a legnagyobb különbség az anyaga. azért egy farmer mégiscsak vastagabb, mint egy cicanadrág plusz általában a farmerokon van zseb, ami szintén takarja kicsit a feneket, a cicanacikon meg nem szokott. mielőtt még jönne valaki, én speciel zseb nélküli farmernadrágot se hordok, pont amiatt, mert túlzottan látszik benne a fenekem. illetve a cicanaci anyaga pamut (pamutszerű), nem mondanám valami igényesnek és elegánsnak.


de látom, mindenáron meg akarod magyarázni, hogy cicanacit hordani ugyanolyan, mintha rendes nadrágot hordanál..

2014. dec. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!