Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 11-12 éves lányok, hogy...

11-12 éves lányok, hogy öltözködtök?

Figyelt kérdés
Előre is köszi a válaszokat!!!

2015. jan. 4. 10:26
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja, és hol vásároltok???
2015. jan. 4. 10:27
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia :) Én több vagyok, de ennyi idősen csőfarmerben, kicsit divatosabb pólókban jártam. Meg tornacipő. Szoknyát nem nagyon hordtam. H&M-ben, C&A-ban vásároltak a szüleim.
2015. jan. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Én is farmerben (nem csőfarmerben, hanem ilyen feszülős, aminek nem bő a vége) és tornacipőben, divatos pólókban járok, a CundA-ban, a HandM-ben, a Vögele-ben, a Takko-ban vásárolok.

2015. jan. 4. 14:09
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
Ennyi idősen szoknyákban, harisnyában, passzos felsők, blúzok, csajosan, csinosan öltözködtem, nem is csoda hogy már akkor is oda voltak értem a pasik :D A divatos cuccok elég furák, és tucatok, unalmasak, nem szépek.
2015. jan. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Passzos nacik ha egyszeru hosszu ujju felso felgyutom az ujjat es feldobom egy sallal vagy nyaklancal vallnal lelogos torna cipo full cap szoval en ilyen nem hercegno vagyok hanem ijen "meno" ugymond :) yakko tally h&m cipo bolt: deinhman ccc f&f de am en 14 vagyok de mar annyi idosen is ezekbe vasaroltam nem szuleimmel baratnoimmel barataimmal (fiukkal,lannyokkal egyarant)
2015. jan. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:D

Én is úgy öltözködöm, mint az utolsó válaszoló. Csak én szoktam mintás pólókat is hordani, amiket nem egészítek ki semmivel, de szoktam egyszerű pólókat is felvenni, amit minden félével feldobok.

Én soha nem hordok szoknyát, mint második válaszoló, ha évnyitó és zárókra kel felvennem azt is gyűlölöm, szóval én nem a csajos, hanem inkább a menő rétegbe tartozom és így is buknak rám a fiúk.

Várok még válaszokat!

2015. jan. 4. 18:41
 7/10 anonim válasza:
Sztem mi elegge hasonlitunk. ( En irtam a passzos naci, feldobom az egyszeru polokat) mert en is ruhhelem a szoknyat de en meg evnyito,evzarora se szoktam szoknyat hanem fekete csonacit. Mert am nalunk kotelezo a szoknya de en sz@rok a tanarokra
2015. jan. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Jaa en is hordok am mintasat az csak egy pl. Volt
2015. jan. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát, igen, tényleg hasonlítunk...

Én is próbálkoztam már a fekete naci, blúz kombóval, de a tanároknak nem tetszett, sajnos:(...

És a kis papucscipőket sem szeretem, csak tornacsuka és kész!

Meg a blúzokat se kedvelem... Kényelmetlenek...

Szerinted is?

2015. jan. 5. 19:45
 10/10 anonim válasza:
Igen. Volt mar olyan bluz ami jo volt de a mostani nem az. Es ram is szoltak a fekete naci miatt de en lesz@rtam. Ja am nalam is torna cipo . Nyaron: van olyan baba cipo ami jo. Es papucsot szoktam
2015. jan. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!