Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ti hogy tudtok magassar...

Lányok ti hogy tudtok magassarkúban autót vezetni? Hogyan mennyi idő tanultál meg? Mit javasoltok? Lásd alább a kérdés lényegét . Privát üzibe történő választ tanácsot is örömmel fogadok .

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert nemsokára egy másik munkakörbe kerülök ahol magassarkút kell viselni (ez nem gond mert eddig is azt viseltem) és az a gond hogy néha-néha kocsival kell majd elmenni közelebbi és távolabbi helyekre . Ez lehet hogy heti 1-2 alkalom de lehet hogy egész héten minden nap . Igazából eddig egyszer próbáltam meg a magassarkúban vezetést - még nyáron - , de nem nagyon ment , így általában vagy mezítláb vagy valami váltócipős megoldást alkalmaztam . Ez a "saját kocsinál " oké , de céges kocsinál amivel épp az megy aki beleül kicsit más . Mert a saját tiszta stb nem gond ha leveszd a magassarkút és mezítláb vezetsz , de egy mindenki által használt céges meg nem egy patyolat . A másik hogy egy cipőt könnyű levenni vagy átcserélni de mostanában csizmás időjárás van azt azért macerásabb cserélgetni a kocsiban .
2015. jan. 17. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
egyszerű, nem abban vezetek: váltócipőt használok, de magassarkúhoz is veszek mindig harisnyát, így nem "tiszáltalan"
2015. jan. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok a saját magam ellensége, nem vezetek magassarkúban, mert balesetveszélyes. Céges kocsinál is megoldható a váltócipő. Csizmából pedig a laposabbak elegánsabbak a tűsarkú változataiknál (ez utóbbi hamarabb minősül közönségesnek és nem épp egy elegáns konzervatív helyre való).
2015. jan. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Én simán vezetek magassarkúban...
2015. jan. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
Egy vérbeli nő simán tud!
2015. jan. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem miért 0% az, ha tudok vezetni magassarkúban?! :D :D

Nem egy nagy ördöngösség pedig... :D

2015. jan. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A hülyeséged ér annyit, amivel a saját és mások életét veszélyezteted. Épeszű nő felfogja, hogy ez nem tudás kérdése, hanem a biztonságé.
2015. jan. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
Gratulálok!! :D Teljesen épeszű vagyok, lassan 10 éve vezetek, tökéletes biztonságban magassarkúban és laposban is! ;) Soha nem volt problémám egyikkel sem! A mostani autóm még automata is! :)
2015. jan. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én pasiként azt mondom, hogy egyértelműen normális cipőben vezess, ne magassarkúban. Még ha ezt kell viselni napközben, akkor se... Inkább szóljanak meg, hogy nem vagy magassarkúban /nyilván nem ezen fog múlni az állásod, hogy milyen cipőben vagy/, mintsem, hogy balesetveszélyesen vezess. Én képtelen vagyok elképzelni, hogy a nők, hogy tudnak magassarkúban vezetni... Eleve ugye járni is meg kell tanulni benne eleinte... Nemhogy még pedálokat is kezelni.
2015. jan. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Járni is tudok benne! :D Mivel pasi vagy, ne is akard elképzelni! Nem vagyok egy magassarkús nő, régen minden nap abban jártam, mára meguntam. Anélkül is tudok érvényesülni. Viszont vannak olyan napok, hogy vagy olyan kedvem van, vagy a munkám szempontjából fontos. Ugyanolyan számomra vezetni benne, mint a laposban. Hozzáteszem nem 10 centi vastag platformról beszélünk!
2015. jan. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!