Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok a nadrágot mikor...

Ekvinitus kérdése:

Lányok a nadrágot mikor fogjátok száműzni a ruhatárotokból?

Figyelt kérdés

2015. jan. 18. 23:13
 91/141 A kérdező kommentje:

Erotománia, mint betegség? Az a baj hogy ha egy minimális mértékben eltér bárki a nagy átlagtól mindjárt beteg orvosi eset stb státuszt kap a kommentelők nagy részétől. Pedig ez is viszonylagos. Képzelj el egy olyan szituációt hogy van 10 000 ember aki azt mondja 10+10=21, és vele szemben van egy aki azt állítja, 10+10=20.

Kinek van igaza? Ugye így már elbizonytalanít egy pillanatra! Mi az átlag ember? Reggel felébred, végzi a mondjuk úgy, protokolláris teendőit. Elindul dolgozni, délután hazamegy, eszik, pihen, fészbukozik. Kora este híradót néz,vagy könnyen emészthető, de azonnal felejthető zenét hallgat, vacsorázik, megnézi a békát, utána kis szerelem, ha van kivel, ha nincs akkor sok fantázia, majd alvás. Ez az átlag nagyjából. Ha valaki nem ilyen az már gyanús. Lehet beteg. De mi van ha csak a nagyszámok miatt normális az aki normális? Nem lehet hogy az emberek nagy átlagának nevezett kategória az aki képviseli a 10+10= 21 halmazt? Nem lehet kizárni ezt a lehetőséget.

Szóval mielőtt betegnek, mániásnak, kezelendő esetnek nevez bárki bárkit gondolja át alaposan hogy ő melyik oldalon van, és hogy vajon a saját oldala tökéletesebb e az álltala negatívan minősíttetenél.

És mit jelent az hogy békát. Hát egy b-t meg egy k-t.

Az az, Barátok Közt.

2015. jan. 30. 21:22
 92/141 anonim ***** válasza:
76%
Még jó hogy odaírtad a végére, azt hittem ez valami eufemizmus a szarásra.
2015. jan. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/141 A kérdező kommentje:
Na ugye milyen jó hogy odaírtam! Ez azért van mert mindig gondolok írás közben a hozzád hasonló ultra közönséges primitivistákra is
2015. jan. 31. 00:25
 94/141 anonim ***** válasza:
Elegáns
2015. jan. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/141 A kérdező kommentje:
Pontosan annyira mint a 92-es válaszod. Azt a színvonalat azt a verbál-eleganciát képviseli
2015. jan. 31. 13:20
 96/141 anonim ***** válasza:
Gratulálok a szonetthez amit írtál. A kérdéseid alapján nem gondoltam hogy ilyeneket is tudsz írni egy 5-öst biztos szereztél a kérdezőnek.
2015. jan. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/141 A kérdező kommentje:
Látod, ezért nem szabad előítéletekre alapozva minősíteni senkit! Arról a rövid versről csak annyit hogy vannak benne hiányosságok. Ritmikai probléma, néhány helyen ahova kellet volna nem tettem, ahova nem kellet volna tettem kötőszavakat de a szonettformának megfelel és ezzel már jó osztályzatra számíthat a kérdező, már ha nem késett meg a válaszom. Későn írtam, nagyon gyorsan 10-15 perc volt talán, ezért a hibák. Szoktam segíteni ha van időm, régen is segítettem , csak az akkori nevemet megváltoztattam mert volt valaki aki miatt meg kellett változtatni. Örülök hogy tetszett, bár azt hiszem nem akkora érték hogy gratulációval jutalmazandó, de a gesztust köszönöm nagyon kedves Tőled!
2015. jan. 31. 20:54
 98/141 anonim ***** válasza:
96%
Soha, mivel számomra nagyon kényelmes,szoknyában amúgy sem érzem jól magam.
2015. febr. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/141 anonim ***** válasza:
96%
És te miért száműzted az agyadat?
2015. febr. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/141 anonim ***** válasza:
96%
olyan vicces ez a tudálékos szöveged. :D
2015. febr. 2. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!