Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok a nadrágot mikor...

Ekvinitus kérdése:

Lányok a nadrágot mikor fogjátok száműzni a ruhatárotokból?

Figyelt kérdés

2015. jan. 18. 23:13
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/141 A kérdező kommentje:

Kedves Gréti! Azt írtad 14 éves vagy. Te nyugodtan viselj nadrágot szoknyát ruhát, neked minden jól áll mert még kicsi vagy. Egy jó tanácsot fogadj meg tőlem! Ne levelezz, és ne beszélgess idegenekkel , olyanokkal akiről semmit nem tudsz, öltözködés divat egyéb témákban mert ez nem veszélytelen egy ilyen kislánynak. Persze tudom hogy érdekel egy ilyen korú lányt ez a téma de ezt ne idegenekkel hanem olyan körülötted lévő ismeröseiddel rokonaiddal -szülő, barátnő, testvér osztálytárs, stb- beszéld meg, akikben teljesen megbízol.

És most sipírc aludni!

2015. jan. 23. 22:52
 72/141 anonim ***** válasza:
0%

Gretike!

Ha a lanyok nadragot hordanak az baj!

De te meg a hasonlo hozzadhasonlo "kislanyok" az valoban nem...

2015. jan. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/141 anonim ***** válasza:
91%

"De azt kissé különösnek találom hogy tökmindegy neki mit veszel fel ahogy írod. Ez azt jelenti hogy elnézi és hagyja hogy nyugodtan viselj egy hozzád nem illő ruhadarabot? Ez érdekes.

És azt írod neki csak az a fontos hogy te jól érezd magad. Szép emberi tulajdonság. Csak nem biztos hogy őszinte. Egy párkapcsolatban nagyon fontos hogy mindkét fél egyformán jól érezze magát és ne legyen az

"engem semmi sem érdekel csak hogy te boldog legyél " felfogás. Ez alá-fölé rendeltségi állapot ,olyan mártírkodásszerűség."


1. Pontosan tudom, mi áll jól nekem, nem szorulok sem a pasim, sem más tanácsára. (A tiédre főleg nem...) A pasimat NEM ruhatanácsadónak vagy önbizalom-trénernek "tartom", hanem mert kölcsönösen boldoggá tesszük egymást. Úgy, ahogy vagyunk. Nadrágban, néha melegítőben, néha fürdőruhában, néha semmiben, teljesen mindegy.


2. Nem írtam, hogy csak az a fontos, hogy én jól érezzem magam. Egy kapcsolatban ez elfogadhatatlan. (Kösz a kioktatást, mindezt magamtól is tudtam...) De a saját ruhámban igenis CSAK nekem kell jól érezni magam. Nem másnak. Nekem. Mert én viselem, mert én vagyok benne önazonos vagy épp én hordom úgy, mint egy jelmezt. És az utóbbi kettő nagyon nem ugyanaz. Éppígy nem engedek beleszólást a hajviseletembe, az ékszereimbe, a cipőmbe (igen, lapos sarkúban járok, tessék, lehet kérdést feltenni, miért nem járok tűsarkúban...) stb. stb. Szóval igen, az öltözködésemben a páromnak is csak az a fontos, hogy én jól érezzem magam. (Ahogy az ő ruházatába én nem szólok bele, mert az a fontos, hogy abban Ő érezze magát tökéletesen kényelmesen.) De a közös életünk nem az én öltöztetésemből áll. Nem vagyok porcelánbaba, aki a férfi kedvéért jár bármiben, akit öltöztetni lehet kényünk-kedvünk szerint.

2015. jan. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/141 anonim ***** válasza:
27%

Jol irta az utcso,nekem is van egy ilyen kolleganom,mindent jovahagy amit a ferje mond,csak ne legyen vita kettojuk kozott!

Ezek az emberek igazi szolgalelkek,es azzal dicsekednek,hogy naluk nincs vita!Igy nem is lessz..

Tokeletesen illik rajuk a mondas,a csikk esete,-elnyomtam...

2015. jan. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/141 anonim ***** válasza:
0%

Akkor öltözzetek ,vazzeg ,állatszőrökbe ,hagyjátok ,hadd nőjön mindenhol a szőrötök,mert ezt is kényelmetlen ápolni és ne is menjetek fodrászhoz,mert ez lenne a természetes.

Minden-minden relatív és az emberfia nem véletlenül lett nőből és férfiból teremtve.

Ahogy egy nagy ember mondta mindketten mást akarnak:a férfi a nőt ,a nő a férfit.

2015. jan. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/141 anonim ***** válasza:
14%

Ha annyira kenyelmetlen lenne a szoknya,akkor vajon az okor legerosebb hadserege a romai, hogyan tudott olyan jol mozogni benne a harcteren?

Lasd. A kituno harci eredmenyeket!

Ez a szoknyaellenes kislanyokhoz szol fokeppen.

Johetnek a magyarazkodasok...

2015. jan. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/141 anonim ***** válasza:
97%

Kedves 76: a harctéren a katonák nyilván nem koncentráltak arra, hogy a munkatársuk/ügyfelük/tanítványuk ne nézze a nemi szervük környékét. Ellenben kultúrnő nem mutogatja magát ilyen módon. A szoknya azért kényelmetlen nekünk, mert folyamatosan meghatározott módon kell ülni/állni benne, nem kényelmesen, hanem egy folyamatos kényszertartásban. A katonákat vélhetően annyira nem zavarta, ha mészárlás közben terpesztettek.


Most érted, a krétai civilizációban meg a nők is fedetlen keblekkel jártak, mert ott az volt a norma, nálunk ma nem ez a norma.

2015. jan. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/141 A kérdező kommentje:

Azt írod csak az számít Te érezd jól magad a ruhádban. Ezek szerint szoktál a sok mosástól színét vesztett méretében megváltozott deformálódott ám de roppant kényelmes melegítőkben jönni-menni az utcán? Mert az állításodból ez következne. Ugye hogy nem! És ezt nem is feltételezem rólad, nyílván valótlanság. Mégpedig azért mert téves megítélés az saját magadról hogy nem érdekel a környezeted. A ruhának két irányba kell esztétikumot közvetíteni. Egyrészt befelé a viselöje felé, másrészt a viselőt körűl ölelö emberi közeg irányába. Talán az a kellem amit neked ad egy ruha erősebb egy kicsit mint az a szépség amivel a környezetedet hinted be és ezért érzed úgy hogy téged a környezeted nem érdekel. A leírtak alapján én azt hiszem egy kicsit mégiscsak érdekel az hogy milyennek látnak kívűlröl. Az hogy nem engedsz a dolgaidba beleszólni senkit az dícséretes. Az autonómia még a legboldogabb kapcsolatban is jár/szükséges az egyénnek. És ezt Te is viszonzod, hiszen Te sem szólsz bele a nagy-nagy boldogságot biztosító párod öltözködésébe. Csak az a kérdés hogy a függetlenségét biztosítod azzal hogy nem adsz neki tanácsokat, vagy igazából nem érdekel hogy öltözködik és úgy vagy vele: azt veszel fel amit akarsz. Mindkét álláspont elfogadható.

Cipődről annyit szeretnék kérdezni hogy miért nem viselsz tűsarkút ha egyszer szép vagy és csinos? A szépséget bármeddig lehet fokozni és egy tűsarkú erre abszolut alkalmas. Egy megjegyzés még. Bár a válasz nem nekem szól. Azt írod nem az a norma mint a krétai civilizációban volt. Ezt nem is várja el senki hogy olyan legyen. De remélem Te és a nadrághívő nöi kissebbség nem törekszik egy olyan fejlődésirányba hogy a szoknya végleg eltűnjön a gardróbból mert az borulátóbb képet festene a jövő égboltjára mint az Univerzumnak a végét leíró egyik, a Nagy-reccs elnevezésű elmélet.

2015. jan. 27. 22:57
 79/141 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező !

Ezt nagyon szépen és érzékletesen leírtad !

A korábbiakban végig a szoknyásokat favorizáltam és ,mint férfi továbbra is ezt teszem.

Szoknyára fel !!

2015. jan. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/141 anonim ***** válasza:
85%

"miért nem viselsz tűsarkút ha egyszer szép vagy és csinos?"


Mert egészségtelen? Mert fáj? Jaj, nem is tudom.


Jó, vitát berekesztettem, annyira sötét és szűk látókörű vagy, és látványosan ez az egyetlen szexuális élményed, hogy itt b...szogatsz minket...

2015. jan. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!