Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok a nadrágot mikor...

Ekvinitus kérdése:

Lányok a nadrágot mikor fogjátok száműzni a ruhatárotokból?

Figyelt kérdés

2015. jan. 18. 23:13
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/141 anonim ***** válasza:
0%
#50 El gurult a gyógyszer? Én nem magyarázom meg amit gunyorosan ideírtál, miért kellene szégyellnem ha meleg lennék? Ezen logika alapján a nadrágos, sportcipős csajok is melegek? De igaz a nőknél a fiús öltözködés nem csípi a szemedet, meg hogy divat és vagány! dolog a leszbikusság náluk, de én mint férfi csak akkor vagyok hetero, ha farmert abból is bő buggyost hordok, mert a skiny az is bzis. Ja és ha tetszik a bőr ruha, akkor is csak bőszárút ildomos hordanom, mert ha a passzos kényelmesebbnek tartom, nem számít, mert az bzis. Jó ha annyira hülye lennék, akkor hallgatnák rád, de nem inkább.
2015. jan. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/141 anonim ***** válasza:
93%

Kedves kérdező én nekem NEM ÁLL JÓL A SZOKNYA.Sportos vagyok,majd lehet ha nagy leszek hordani fogok szoknyát is.

De én szerintem egy nadrág ugyanolyan elegáns,csinos tud lenni mint a szoknya.


14

2015. jan. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/141 anonim ***** válasza:
5%

Ez jo duma "sportos vagyok"!

Lehet igy is hivni a fius oltozkodest,de akkor mi a baj azzal ha valaki a pawa stilust kedveli?

Azt ugyan ilyen nagy vehemnciaval kene elfogadni mint a nadragos csajokat! Vagy tevedek?

Oket jo csesztetni,de ha ti vagytok teriteken akkor mar faj az igazsag ugye?

2015. jan. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/141 anonim ***** válasza:
97%
Az ilyen pasiktól, mint Te, kérdező, még a maradék kedvem is elmegy a szoknyától. Nem vagyok extra prűd, de ha belegondolok, hogy ilyenek mászkálnak az utcán, mint Te, legszívesebben síruhában mászkálnék nyáron is.
2015. jan. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/141 A kérdező kommentje:
Igen igen, most ez az álláspontod hogy én miattam meg a hozzámhasonlók miatt síruhát viselnél télen nyáron. De ha megismernél, attól tartok határozottan megváltozna a véleményed és a síruhát gyorsan teníszruhára cserélnéd.
2015. jan. 22. 15:42
 56/141 anonim ***** válasza:
97%

Elbizakodott hülyegyerek vagy.


A helyzet az, hogy volt már ilyen pasim, aki rám akarta erőltetni az általa nőiesnek mondott stílust, és azóta menekülök, ha ilyennel találkozom. Ha bárki meg akar változtatni, akkor le is út, fel is út.

2015. jan. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/141 anonim ***** válasza:
10%
Akkor maradsz egyedul kedves utcso...
2015. jan. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/141 A kérdező kommentje:

Micsoda temperamentumos válasz! Lehet hülyegyereknek tartasz és azt mondod le is út fel is út, de mi van ha nem vagyok az? Megmodom. Egy értékes emberi tulajdonságokkal rendelekző kellemes modorú lehetséges ismerőstöl fosztod meg magad. Érzésem szerint hajlamos vagy arra hogy az értéket értéktelennek, az értéktelent meg értékesnek tekintsd. A csiszolatlan gyémántot üvegtörmeléknek, a csiszolt üveget meg gyémántnak. Sajnos ilyen veszélyeket hordoz magában a szenvedélyesség.

Alaposabb elemzést javasolok ha emberi tulajdonságokról írsz! A felszín nem túl beszédes, a lényeg mindíg belül van és alig látható. Olyan mint a gyémánt rácsszerkezete.

2015. jan. 22. 18:14
 59/141 anonim ***** válasza:
93%

Ha a felszín nem túl beszédes, akkor miért nem mindegy hogy mit viselünk?


Egyébként teljesen értem amit az 56-os ír, nekem is volt olyan pasim aki szerette volna megváltoztatni a külsőmet, ami akkor nem is volt annyira feltűnő, csak így utólag látom hogy folyamatosan kritizált és aláásta az önbizalmamat. Érdekes módon a férjem akkor is képes volt dicsérni amikor szülés után meghíztam, és csak olyankor kapok tőle kritikát amikor tényleg megérdemlem :).


Szóval megtalálja mindenki a hozzáillő párt, emiatt nem kell aggódni. A szoknyamániás pasi a szoknyás lányt, a sportos csaj meg a sportos pasit.

2015. jan. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/141 anonim ***** válasza:
96%

Mindenkit megnyugtatok, aki esetleg aggódott. Nem maradtam egyedül, van egy olyan pasim, akinek tökmindegy, mi van rajtam, mert szeret, és elsősorban az a fontos neki, hogy én jól érezzem magam. Ráadásul azt állítja, hogy pontosan látszik, melyik ruháimban érzem magam kényelmesen, és ezerszer csinosabb vagyok olyankor, amikor el tudom engedni magam.


Bocsi.

2015. jan. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!