Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok a nadrágot mikor...

Ekvinitus kérdése:

Lányok a nadrágot mikor fogjátok száműzni a ruhatárotokból?

Figyelt kérdés

2015. jan. 18. 23:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/141 anonim ***** válasza:
83%
Majd amikor szép egyenes lábaim lesznek és nem ilyen ocsmány, görbe mint most. Szóval sose.
2015. jan. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/141 anonim ***** válasza:
98%
Most is van olyan lány, aki többet hord szoknyát, mint nadrágot, de ezt nem lehet (és nem is szabad) ráerőltetni senkire. 23/f
2015. jan. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/141 anonim ***** válasza:
98%
Én szinte csak szoknyát hordok, de vannak olyan alkalmak, helyzetek, amikor nem lehet szoknyában megjelenni (pl. földön ülős kerti parti és társai), szóval száműzni sosem fogjuk.
2015. jan. 19. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/141 anonim ***** válasza:
90%
SOHA! és jelzem, hogy egy nő nem lesz attól kevésbé nőies, hogy nem szoknya van rajta. amúgy meg sok közöd nincs hozzá szerintem.
2015. jan. 19. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/141 anonim ***** válasza:
2%
Az igazi NOK csak szoknyat hordanak,itt is irta valaki a tobbi meg ahogy a kerdesbe irtad csak "lany"...
2015. jan. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/141 anonim ***** válasza:
89%
Soha, miért is tennénk?
2015. jan. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/141 anonim ***** válasza:
97%
Dögös bőrnaci vadító a csjokon.
2015. jan. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/141 anonim ***** válasza:
94%
Kedves 5. Az igazi nőknek van eszük, és nem fognak szenvedni a mindennapokban a szoknyával, csak azért, hogy benézhess alá, hanem egy praktikus, nadrág nevezetű ruhadarabot hordanak, amiben pont ugyanolyan nőiesek tudnak lenni. A szoknya sok kellemetlenséget okoz, kényelmetlen, és bizonyos mértékben korlátozza a mozgást is. A legtöbb nő nem szeret állandóan szoknyát viselni. Nem véletlenül. Azért mert nagyon sz*r tud lenni.
2015. jan. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/141 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem ciki és homáros és a bakancs, sportcipősök, de ha én felveszek nőinek mondott holmit, akkor az már bzis, ciki, nem férfias stb.
2015. jan. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/141 anonim ***** válasza:
97%

Soha.


Nekem is jogom van hozzá, hogy ne egész nap összeszorított combbal kelljen ülnöm. (Oké, nadrágban se terpesztek, de hadd ne azzal kelljen egész nap foglalkoznom, ki honnan lát be.)


Nekem is jogom van biciklivel járni. (Oké, vannak, akik szoknyában is bicikliznek, de én nem érzem biztonságosnak és kényelmesnek.)


Nekem is jogom van néha NEM szőrteleníteni, ha nincs időm/kedvem. (Oké, nem hanyagolom el magam, de vannak ilyen napok.)


Építész vagyok, építkezésre nem mehetek szoknyában. Balesetveszélyes, nem tudok benne felmászni egy 5 méteres fal tetejére létrán.


Nekem is jogom van mínusz sok fokban nem véreset pisilni a felfázástól.


Őszintén örülök, hogy a pasim nem olyan sötét gyökér, hogy mindezeket ne értse meg, és ne találjon vonzónak egy csinos, jól szabott, rám illő nadrágban. Szóval Te és a hozzád hasonló kollégáid, akik pár havonta kirakják ide ezt a kérdést, aztán oldalakon keresztül győzködik a nőket, hogy nincs igazuk,amikor nadrágot vesznek, nyugodtan tudomásul vehetitek, hogy vagy elfogadjátok így a nőket, vagy boldogtalanok lesztek.

2015. jan. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!