Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan látjátok a magyarok...

Hogyan látjátok a magyarok öltözködését?

Figyelt kérdés
2015. jan. 26. 21:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kozonseges, proli, stilustalan, olcso. Az olcsot pedig itt nem arra ertem, hogy mennyiert vasarol valaki, hanem az osszkepre. Termeszetesen tisztelet a kivetelnek.
2015. jan. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

Azért én nagyon sok emberrel találkozom, akik oda figyelnek erre, és stílustól függetlenül ízlésesen öltözködnek.

Viszont én is egyet értek azzal, hogy nagyon sok a közönséges, ízléstelenül öltöznek.

Még mindig sokan viselik a fekete leggingszet, amit természetesen nem hosszított felsővel vesznek fel, akár 90 kilósan is. És itt nem a kilókkal, az ízléssel van a probléma.

2015. jan. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Úgy akartam írni, hogy nagyon sokan.. :) De ez persze csak az én véleményem.
2015. jan. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Azt látom, hogy a legtöbben nem azt nézik hogy nekik mi áll jól, hanem hogy mi a divat. És azért ez elég gáz.
2015. jan. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Elég vegyes, sokan jól, sokan tramplin, lazán, elegánsan, kirívóan vagy szolidan.
2015. jan. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Középkorú falusiak botrányosan rosszul. Budapesten azért jobb a helyzet, bár itt is vannak bőven akiknek kb annyi elvárásuk van a ruhával szemben hogy legyen megfelelő a mérete és ne kerüljön sokba.
2015. jan. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
Kulfoldon elek, es par ev utan most mentem haza eloszor, nekem feludules volt latni az otthon jol oltozkodoket. Itt inkabb luxusbol a divat szerint oltozkodnek jol az emberek, otthon meg kreativitasbol. Neha egy-egy kiegeszitovel, egyeni megoldasokkal annyira jol es sajatosan tudnak feldobni egy-egy oltozetet, hogy feludules volt a szememnek. Persze tisztelet a kivetelnek.
2015. jan. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%

Sokan nem igazán mernek bevállalni egyes ruhadarabokat, és itt most nem a ribis ruhákra gondolok, vidéken, falun iszonyatos a helyzet, én is az vagyok, tehát én régen nap mint nap tapasztaltam, hogy mennyire máshogy látják a divatot/divatos ruhákat, náluk a divat kimerül a flitteres melegítőkben, a csőtopokban, farmerszoknyában stb., persze van kivétel

Aztán fél éve Pesten tanulok hál isten itt a kutya sem foglalkozik veled

Jó egy kicsit lehet, hogy szélsőségesen írtam, de ez a tapasztalatom...

2015. jan. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Hát ha korosztályra bontva nézzük, akkor az idősebbek ódivatúan. Sokszor már a harmincasnak kinéző nő is ódivatú holmikban jár és elhanyagolja magát (zsíros haj-bőr).

A fiatalabb pasiknál azt figyeltem meg, hogy egy tömeg: sportosan, bőrdzseki, farmer és tornacipő vagy olyasmi (ami nem is baj, személy szerint tetszik). A tinisrácok meg ebben az újfajta stílusban nyomják (csőnadrág, lehetőleg színes, kapucnis szőrös kabát, és miegyéb).

A fiatal lányoknál szélsőségesebb: vannak az A osztályú cicababák, akik igényes, szofisztikált stílusukkal tűnnek ki, de legnagyobb részük beképzelt (és ezt nem csak úgy a levegőbe mondom :/), és vannak a B osztályú cicababák, akik az "igénytelen", minden márkajelzést villantó cuccokkal. Ők azok, akik minden szart magukra aggatnak, rosszul kombinálnak, általában vastag szemöldökűek, a "tömegcsajok". És vannak semlegesek is, belőlük van a legtöbb.


Na, hát én így látom. :D :D

2015. jan. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

fiataloké nevetséges, közönséges(értsd r-bancos a csajoknál, fiúknál pedig selyemfiús), fantáziátlan. nulla egyéniség.

idősebbeknél(mondjuk 25-től felfelé) már látszik némi egyéniség ritkán, de azt sem merik kinyilvánítani, mintha ez szégyen lenne(ja, igen az is... ). üzletasszonyos kiskosztüm, férfiakon öltöny, béna pulóver, béna cipővel. prolik. a nagybetűs prolik. nekik sincs túl sok kreativitásuk :D

csak az a megengedett és az elfogadott, ha klónként öltözködsz. lányok ugyanolyan melltől csiklóég épp takaró kis anyagdarabban rohangálnak minusz 2 fokban, amit nem neveznék ruhának(mert nem az. valami anyag, amit a 2 oldalán összevarrok kb 10 perc alatt, de sokat mondtam). 14 évesek 20 centis cipősarokkal. ugyanolyanra maszkírozott arc, semmi nyoma az egyéniségnek. olyanok, mint a bábuk. förtelmesnek tartom. de ez csak az én véleményem. nyilván elítélendő.

2015. febr. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!