Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon ciki, ha még mindig...

Nagyon ciki, ha még mindig így öltözködöm?

Figyelt kérdés
16 éves korom óta: sportcipő, farmer nadrág, kapucnis pulcsik, télen alatta garbó. Nyáron farmer vagy vászon 3/4-es vagy térdnadrág, póló, papucs. 23 éves vagyok, sokan még 18-nak sem néznek, és ha mégis kiderül az igazi korom megszólnak, hogy miért így öltözködöm?! Nem tudom hogyan reagáljam le, változtassak az öltözködésemen? Bár nem hiszem, hogy menne...
2010. febr. 8. 20:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, de mindenki más, ha ebben érzed magad jól, és önmagadnak, akkor miért kéne változnod? Nem a ruha a lényeg.
2010. febr. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

gondolom lány vagy szerintem lehetnél kicsit nőiesebb először csak mondjuk pulcsi helyett inget vegyél fel sportcipő helyett balerinát aztán jöhetnek a cicagatyák meg a magassarkú

persze ha kényelmetlenül érzed magad olyan viseletben akkor nem biztos hogy változtatni kell.de ki lehet próbálni és lehet hogy olyan visszajelzéseket kapsz amiktől majd lesz kedved kicsit csinosabban öltözködni.

2010. febr. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Nem a ruha teszi az embert.Olyan ruhába öltözöl ami neked éppen kényelmes.Az meg csak egy jó pont hogy fiatalnak néznek.Küll. a mostani divat meg nem a legjobb Szerintem.Én sose követtem a divatot.Az se nem jó ha meg kint van valakinek a veséje vagy bármije.Te érzed neked mi a kényelmes.Akinek meg nem tetszik vegyen jobbat.
2010. febr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A második válaszolón meglepődtem, balerina cipő még ok, de hogy cica nadrág és ing? Egyszerűen már a gondolatától is viszketek.
2010. febr. 8. 20:52
 5/16 anonim ***** válasza:
hát akkor meg mit érdekel, hogy ciki-e. úgyis tudod, hogy az, különben nem kérdeznéd!:) te döntöd el, hogy megragadsz évekkel, évtizedekkel ezelőtt vagy haladsz a korral és csinos, szép fiatal nőként tengeted-e az életedet.
2010. febr. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem én szerintem nem ciki, csak mások szerint, mert mindenki a változásra akart rávenni. De most hogy olvasom a válaszokat biztosra tudom, nem akarok megváltozni. Nem leszek macska gatyás, tucat ember. Annyira hangoztatja ezen az oldalon mindenki, hogy a legfontosabb a saját stílus, de ha valaki kilóg abból a bizonyos sorból, akkor rögtön kinevetik a háta mögött. Hát már csak azért sem. Így is lehetek vonzó, fiatal nő. Legalább nem vagyok 12 egy tucat.
2010. febr. 8. 22:28
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, a megerősítést.
2010. febr. 8. 22:32
 8/16 anonim ***** válasza:

hátén 24 vagyok, de hasonlóan öltözködöm mint te.

edzőcipő, farmer, hosszúujjú felsők minden mennyiségben és formában télen, nyáron pedig farmer v 3/4es naci, ujjatlan felsők, vagy pólók. én kicsit igyekszem nőiesebbre venni, szóval a felsőim általában v-nyakúak, és vmennyire feszülnek, de nem tapadnak azért. nadrágban is csak csípőgatyát hordok...vmennyi nőiesség azárt kell belém, ígyis úgynézekki mint egy 16 éves, nálamis mindig csodálkoznak. de megváltoztatni már nem akarnak, mert mindenki látta, h én miniszoknyában és magassarkúban borzasztóan festek. nemazén stílusom. én így jólérzem magam és nemis akartam sohasem változtatni.

2010. febr. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
15%
Elég ciki, igen. Ha neked így megfelelő, akkor persze maradj így. A külső jelzés a külvilág felé, így a megfelelő reakciót fogod kapni.
2010. febr. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

ne érdekeljen másnak a véleménye!!!ha neked ez tetszik,akkor ez s kész!Én meg feltűnő vagyok,kék hajtincsek,szegecses holmik,extra nagy trapézgatyák,ezüst toppok,csillogó,vagy fényes fekete ruhák,és minden stílust rámfogtak már,de én egyikbe sem tartozom,egyszerűen exrtém vagyok,ki nem állom a cica/csőgatyákat,főleg mert a lábam olyan mint két pálcika,ezért hordok nagy trapézgatyákat,és deszkás cipőt,meg még magasabb talpu bakancsot is!Engem ugyan nem izgatna,hogy hogy öltözöl,nekem is volt egy barátnőm,aki pont így öltözött,és egyszer sem jutott eszembe,hogy ebbe beleszóljak!Mindenki saját magával törődjön!!!

Maradj úgy,ahogy vagy,és ha változni szeretnél,magadtól legyen,ne a stílusrendőrség mondja meg!Ha beszólnak,szólj be te is,hogy én meg biztos nem vennék fel cicastílust,mert pont úgy néznék ki,mint egy csámpás!Ha ezt nem értik meg,akkor biztos azt szeretnék,hogy elcsúfítsd magad..

Légy önmagad!!

23/L

2010. febr. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!