Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon ciki, ha még mindig...

Nagyon ciki, ha még mindig így öltözködöm?

Figyelt kérdés
16 éves korom óta: sportcipő, farmer nadrág, kapucnis pulcsik, télen alatta garbó. Nyáron farmer vagy vászon 3/4-es vagy térdnadrág, póló, papucs. 23 éves vagyok, sokan még 18-nak sem néznek, és ha mégis kiderül az igazi korom megszólnak, hogy miért így öltözködöm?! Nem tudom hogyan reagáljam le, változtassak az öltözködésemen? Bár nem hiszem, hogy menne...
2010. febr. 8. 20:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
11%
Jah, és nagyon önmagad fogsz egyedül maradni, vagy egy rossz kapcsolatban vergődni... a FÉRFIAK a NŐKET keresik. Aki nőnemű, de nem nő, az nem fog férfit kapni, csak hímet.
2010. febr. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
60%

ezegy baromság. én vagyok az aki 24 éves, de szintén farmerban meg edzőcipőben jár. akár hiszed akár nem, ígyis lehet nőiesnek lenni. a nőiesség ugyanis belülről fakad, és nem a magassarkú meg a szoknya tesz nővé.

én 4 éve élek párkapcsolatban és akár hiszed akár nem, igazi FÉRFI a párom. és még ő is lebeszélt arról h magassarkús miniszoknyás leggingses "nő" legyek.

2010. febr. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
8%
Senki sem mondta, hogy tininek kell öltözni, nem ez a két szélsőség van. A külsőd igencsak sokat számít a külvilágnak is és neked is. Meg a párodnak is. Kétlem, hogy igazi férfi a párod, de nyílván te így gondolod, különben komoly probléma lenne a kapcsolatban. Zsák a foltját. Természetesen semmi gond, ha valaki így boldog, ettől én még ezt lenézem, többet is el lehet érni.
2010. febr. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
62%

bocs, de te elég hogyismondjam....nemakarok bunkó lenni.

azthiszed h egy nő csak magassarkúban és szoknyában lehet nő?

nemtom, ha látnál engem, nemmondanád rám h "pasis" az öltözködésem, pedig nemhorodok se magassarkút, se szoknyát.

eddig minden pasi nőnek tekintett, és sokszor megkapom h jólnézekki, jó az alakom, és szexi vagyok. pedig nem hordok magassarkút és szoknyát.

a pasim pedig igenis férfias, és nem csak nekem.

te mondtad h ne csak végletekbe gondolkodjunk. akkor próbélj meg úgy gondolkozni, h egy nő nemcsak magassarkúban és szoknyában lehet nő. a nőiesség is belülről fakad. és ha belül igazi nő vagy, farmerban és akár kinyúlt pólóban is nő maradsz.

necsak a külsőd legyen nő. a belsőd is legyen az. és a belsőd pedig nagyon nagy hatással van a kisugárzásodra.

sztem ponthogy veled van a baj, ha te csak magassarkútól és szoknyától tudsz nő lenni.

2010. febr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
71%

jaj még a lenézésről annyit....énmeg azt nézem le, aki tipegtopog a kis cipellőjében, az összes ruhája feszül rajta, mert ő csak így tud nő lenni. elég szomorú és eléggé rossz az, hacsak a külsőd próbál nő lenni. belül viszont semmi nőies kisugárzásod nincsen, mert farmerban és edzőcipőben már szürke kisegér lennél, és senkisem venne észre, mert úgy nulla lennél.

tudod, azaz igaz dicsőség, ha ponthogy így is nőként tekintenek rád. farmerban, edzőcipőben és egyszerű pulcsiban.

2010. febr. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"16 éves korom óta: sportcipő, farmer nadrág, kapucnis pulcsik, télen alatta garbó."

Ez még nem jelent semmit. Nem mindegy, hogy milyen sportcipőről, farmerről, pulcsiról van szó. Ez alapján lehetsz nőies is, és kifejezetten slampos is. A leírás rám is illik, de rám még soha nem mondták, hogy nem vagyok nőies, még csak hasonlót sem ( Női Nike sportcipőm van, meg Converse de azt csak tavasszal hordom, csőgatyám, és nagyjából feszülős, kötött, kapucnis pulcsik)... sok variáció van, ezer féle fazonú farmert, cipő, meg még sorolhatnám... De nem mondanám egyikre sem, hogy ciki. Egyszerűen ilyen a stílusod, ahogy az angol mondta: "casual" (látod, külön neve is van ennek).:)

2010. febr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!