Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ma már nem ciki, ha nagyon...

Ma már nem ciki, ha nagyon hidegben a fiúk harisnyát vesznek fel nadrág alá?

Figyelt kérdés
2015. jan. 29. 07:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
vagy melegítő alsót
2015. jan. 29. 07:39
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem eddig se volt az.. a fiúk is emberek, ők is fázhatnak
2015. jan. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
sohasem volt ciki a harisnya.
2015. jan. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Ági 22 ***** válasza:
Az én barátom is vett már fel az enyémek közül nem is egyszer, szerintem nem ciki, nem fétisből vette fel, hanem mert hideg volt :-) Ráadásul nem is látszik ki, hogy mi van rajta.
2015. jan. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha nem csipkés, vagy necc, akkor nem ciki.


A sima harisnya nem ciki, és sosem volt az. Lehet akár nejlon, akár pamut, ki melyiket szereti, nyugodtan hordhatod mindkettőt, a legtöbb fiú hord valamilyent, csak te sem látod a nadrágjuk alatt.

2015. jan. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én barátom is vett már fel női harisnyát, neki a melegítő nadrág elég vastag a farmerja alá meg a munkás nadrág alá sem nagyon bírja felvenni pedig a legvékonyabbat próbálta már. Neki is a harisnya nadrág vált be a sajátaim közül, mert testhezálló nem csúszik neki ide-oda meg ha beltéren vannak mert ők külső és belső munkát is csinálnak, mikor hogy alakul akkor jó mert nem melegszik át annyira és kellemesnek találja. De ő csak akkor veszi fel ha nagyon hideg van ha napközbe is erős fagyok vannak mert ő neki nagyon izzadós lába van neki ilyen téren nincs gondja csak amikor egyszer erős fagynál fél órát gyalogolt hazafelé akkor szinte lila volt neki akkor döntöttük el hogy megpróbálja a harisnyát. Vannak kimondott férfiaknak valóak is de abba meg nagyon át izzad. Nincs ebbe semmi egyébként kollégái közül is van aki nőit hord ilyen 100 forintos olcsóakat arra a pár napra nekik bőven elég az.


Én alapból szoknyás lány vagyok és nagyon sok minőségi harisnyám is van. azok közül adtam egyet a páromnak ami kifejezetten tartós és még semmi baja, ezért is mertem neki odaadni.

2015. jan. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem, mert a barátom kölcsön kérte a harisnyámat. Egyszerű, feketét.
2015. jan. 30. 13:16
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is hordok 40 denes női harisnyát a barátnőm adta, kényelmes és nem fázok farmerben ha felveszem!!
2015. jan. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ő mondjuk vastag pamutot vett fel, olyan lábfejeset.
2015. jan. 30. 13:28
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem ciki. Inkább találjanak cikinek, minthogy megfaggyak. Férfiként én is hordok farmer alatt vastag, pamutot. Melegítőt inkább munkásnadrág alatt hordok.
2015. jan. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!