Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy mondjam el anyának hogy...

Hogy mondjam el anyának hogy fiú ruhába akarok öltözni?

Figyelt kérdés

Kissebb koromban elég fiús voltam.Majd egy kicsit lányosabb lettem.Most mégis fiú ruhákat akarok hordani,mert azok jobban tetszenek.Hosszú hajam megmaradna és nem is viselkednék fiúsabban,de a pulcsiban és pólóban a fiúké tetszik jobban.Hogy mondjam el?

12/l

Azért nem alszom mert holnap nem megyek suliba!


2015. jan. 29. 23:23
 1/10 anonim válasza:
90%

Én is hordtam fiú cuccokat kisebb koromban, nekem nem tiltották soha. Csak odaálltam, és közöltem, hogy nézzük meg a fiú pólókat is. Anyu furcsán nézett, megpróbált lebeszélni, de végül beadta a derekát. Nem hiszem, hogy nagy baj lenne ebből, bár vannak szülők, akik ezek kiakadnak. Csak vesd fel az ötletet, ha nagyon kiakad, akkor még szép lassan puhíthatod kicsit, csak megenyhül. Hajrá!

23/L

2015. jan. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Majd megpróbálom! :) Köszi! :)
2015. jan. 29. 23:44
 3/10 anonim ***** válasza:
kérj pénzt ruhákra, ha egyedül mész vásárolni, akkor azt veszel, amit akarsz. ha veled mennek menj át a bolt fiú részlegére és ott válogass. amúgy lány ruhák közt is vannak olyan darabok, amik fiúnak és lány ruhának is elmennek, pl egy egyszerű fekete pulcsiról senki nem mondja meg, hogy az most férfi vagy női ruha, max a dereka vékonyabb
2015. jan. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jajj :) Mit kell letámadni? :D Nem gondolnám hogy leszbikus leszek,ha meg igen akkor meg csak annyi baj legyen :D Egyébként hogy megnyugtassalak...Szeretek szép,lányos ruhákba öltözni,de a fíú ruhák is szoktak tetszeni :) Ha a szüleim pedig ezért megpofoznának akkor volt bizalom nincs bizalom :) Ennyi :D
2015. jan. 31. 19:33
 5/10 anonim ***** válasza:

#4 Idióta vagy miért zavar ha másképp akar lenni? Ne bántsd ezért.


Nyugodtan hordj fiúsabb ruhákat, mond meg anyádnak, nem fogja leharapni ezért a fejed :)

2015. jan. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem, nem vagy beteg, mielőtt elhinnéd :D 21 vagyok és több fiú ruhám van, mint női :D (együtt élek a párommal,aki hímnemű) mondd meg neki, hogy neked ez jobban bejön és kész. ez még szerintem a kisebb baj.... én 12 évesen piercinget, fültágítót és tetoválást akartam meg raszta hajat :D :D :D :D
2015. febr. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2015. febr. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem gondolnám hogy leszbikus leszek,ha meg igen akkor meg csak annyi baj legyen :D

Egyel tobb akit agyon lehet utni!

2015. febr. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Jajj most miért :D Akkor elmondom :D nem vagyok leszbikus :D

Csak semmi bajom nincs velük :D Soha nem értettem másnak mi baja van velük :D Majd akkor mondom anyunak hogy nézzük meg a fiú cuccokat :D vagy csak szimplán oda mefyek és rá mutatok arra hogy "az tetszik!" :)

2015. febr. 1. 20:07
 10/10 anonim ***** válasza:

Pulcsiknál szerintem nincs is sok különbség a fiú meg lány fazon között. Mármint ha kapucnis pulcsikra gondolsz, akkor én nem tudnék különbséget tenni egy férfi és egy női darab között.

Mondjuk valahol megértelek, mert a Te korosztályodnak gyártott ruháknál a lányos minták valami borzasztóak :D

Ha bementek egy boltba, és megtetszik egy fiú póló, akkor azt tedd szóvá, és akkor valószínűleg megkapod. Meg ha rákérdez, hogy miért pont ez, akkor mondhatod, hogy a lány részlegen béna ruhák vannak.

De majd kinövöd úgyis, nekem 16 éves koromig voltak fiú fazonú rocker pólóim :D Mondjuk akkor még nem tudtam, hogy ezekből létezik női fazon is.

2015. febr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!