Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy hófehér bőrű nőnek mennyi...

Egy hófehér bőrű nőnek mennyi alapozót ajánlatos feltenni?

Figyelt kérdés
Nos nekem borzasztó fehér börőm van, nagyon nehéz pont jó alapozót találni???? nem tud valaki segíteni,hogy hol lehet szép fehér alapozót találni??

2015. febr. 1. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon fehér bőröm van, de nem megoldás, ha fehérre kened magad, mert olyan lesz, mint egy gésa arca. :)

Először ki kell találnod, hogy rózsaszínes vagy sárgás árnyalatú bőröd van-e. Nekem pl. Inkább rózsaszínes. Ezek alapján menj be egy drogériába, próbálgass tesztereket.. Aztán menj ki a napfényre és nézd meg magad tükörben. Nekem pl. a Catrice All Matt Plus legvilágosabb (01) árnyalata jött be, én Manhattan porpúderével fixálom.

Ha nem vagy nagyon pattanásos, akkor elég egy szivaccsal vagy ujjad hegyével pöttyögetve beledolgozni a bőrödbe, nem kell sok belőle egyáltalán! Lesz fedése, van benne napvédő faktor, nincs maszkhatás és lesz egy kis színed. :)

2015. febr. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem ,is fehér bőröm van, de sajnos a catrice összes alapozója sötét hozzá. :( Én a Maxfactor soft resistant alapozóját (1-light) használom, és elégedett vagyok vele. Rózsaszínes árnyalatú a bőröm.
2015. febr. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Helia D BB- világos árnyalat.
2015. febr. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is fehér a bőröm, ami jó rá az a Bourjois 123 legvilágosabbja. Meg a Rimmel Lasting Finish Nude 010 árnyalata. Persze a Bourjois sokkal jobb, tartósabb, természetesebb, jobban fed.
2015. febr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!