Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ti miért viseltek...

Ekvinitus kérdése:

Lányok ti miért viseltek egész évben szinte kivétel nélkűl valamennyien melltartót?

Figyelt kérdés
Az hogy egy nagy a nagy mellekhez szükséges az érthető mert megemelve tartja a mellet, formát ad, stabilan tartja mozgás közben gondolom legalább is így van. De akinek olyan méretű hogy sem űlve sem állva nem "lóg", nem beszélve arról akinek extra kicsi, miért van szüksége a melltartóira? Nem kényelmesebb anélkűl?

2015. febr. 1. 13:53
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok és teljesen egyetértek a 18-assal. Aki idegen nők mellbimbójára csorgatja a nyálát az egy állatias ösztönlény, normális felnőtt férfi nem tesz ilyet.


A kulturált megjelenésnek része a melltartó, mint ahogy a férfiak sem járnak kigombolt ingben (csak a bunkók).

2015. febr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
21-es válaszra, legyél szíves elmondani hogy miért baj pontosan az ha egy normális férfinak tetszik egy nőci mellbimbója! Ezt ugyanis nem értem. Neked az a normális ha egy férfi elfordítja a fejét egy szép mellforma vagy mell részlet vagy bimbó álltal átütött póló láttán? Hidd el az nem normális! Ezzel a hozzászólásoddal normálisnak tekinted azt ami nem az. Gondold át mindíg a közlendődet mielőtt leírod ha szabad javasolnom!
2015. febr. 6. 23:22
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Akkor fussunk neki mégegyszer. Nő vagyok és rendkívüli mértékben sértőnek találom a kommentjeidet. Próbálod magad gáláns úriembernek beállítani, miközben sugárzik belőled hogy a nőket alacsonyabb rendűnek tekinted magadnál (bár így belegondolva, a férfiakat is), és a létezésük célja a te vizuális igényeid kielégítése. Még meg is magyarázod hogy ez nekünk miért jó, sőt osztogatod a kéretlen tanácsaidat mert nálunk mindent jobban tudsz. Sajnos ezt hiába is magyarázom mert az empátiának a szikrája sincs meg benned. Nem voltál képes elképzelni hogy van lányod/feleséged és valaki az ő mellét fixírozza... a férjem ilyen szituban már a falhoz kente volna az illetőt és elárulom ez lett volna a normális reakció egy normális férfitól, de te egyszerűen ezt képtelen vagy felfogni. A kéretlen szexuális érdeklődés egyáltalán nem elfogadható, senkitől. Nem csak a rosszarcú ismeretlenektől, hanem konkrétan tőled sem. Most mondhatod hogy a te érdeklődésed nem szexuális, hanem kizárólag vizuális, mégis a mechanizmusa a dolognak ugyanaz. Elmondom mégegyszer: nőként rendkívül sértőnek találom amit és ahogyan írsz.
2015. febr. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
90%
Ne foglalkozzatok a kérdezővel, láthatóan retardált. És ezt most nem viccből mondom. Aki ilyeneket ír, így reagál, azzal valami komoly baj van.
2015. febr. 7. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
oké, hogy a kérdező szereti természetesen a női testet nézni stb, de az a baj vele, hogy ő az utcán, bármilyen helyzetben elvárná, hogy a nők ezt kielégítsék neki... mondjuk a válaszai alapján valószínűleg a hálószobájában nem sok nő fordult meg, ezért akarja az utcán nézegetni mások mellét...
2015. febr. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
24-es ne adjál tanácsot a válszíróknak mert nemhogy ök egy kutya sem kíváncsi az extrém primitív megszólalásodra. napokon keresztűl nem tudsz értelmezni egy ˇlányokat kérdeztem" tőmondatot ami a nyílvánvaló szellemileg elmaradott státuszod követketménye tehát ész nélkül ne ossz észt mert kilátástalan próbálkozás
2015. febr. 7. 19:26
 27/38 A kérdező kommentje:

Örülök hogy gáláns úriember vonásokat érzel az írásaimban, én nem minősítem magam, nem szokásom az öndícséret, de ha Te azt mondod az vagyok elhiszem. Akkor is ha kétségeidet fogalmazod meg ezen tulajdonságommal kapcsolatban. Az empátia készségemről annyit: biztos hogy nem találkoztál vele a bejegyzéseim között? Ha van kedved nézz utána! Én egy csinos nönek tartalak így ismeretlenül is. Tegyük fel a férjeddel sétálsz egy plázában és minden második férfi megnéz. Akkor minden másodikat a falra keni? Ez butaság. Nem életszerű. A férfinak a viselkedésével, egyfajta metakommunikatív fenyegetéssel kell közölni a partnernőjét aberrált tekintettel méregető akárkivel hogy rossz helyre mereszti a szemét. Mert hogy vannak ilyenek szép számmal és hogy regulázandó mind azt egy percig nem vitatom. A szexuális vágy és beteljesedés valóban leginkább, de nem kizárólagosan a vizuális ingerekre vezethető vissza. De nem szabad összemosni a kettőt hiszen egy többlépcsős különálló elemek összességéböl felépűlö folyamat az hogy valakit megpillantunk és több kevesebb idő után együtt vagyunk vele az ágyban. Tehát ha valaki az utcán nem zavart, tolakodó tekintettel gyönyörködik egy olyan nő szépségében aki szembe megy vele, majd ennél a pontnál megáll és nem akar neki rontani a nőnek, az nem szexmániás, perverz stb. hanem a természet törvényeinek engedelmeskedő ember. Olyan mint mikor Te elhaladsz egy virágoskert mellett és megcsodálod az ott látottakat.

Gondolom Neked sem az az első gondolatod egy rendezett virágsziget láttán hogy amit ott látsz azt mind lekaszálod és hazaviszed! Hát persze hogy nem! Azt meg ne vedd sértésnek hogy a melltartót sok esetben feleslegesnek látom mert nem sértésnek szántam. Kíváncsi lennék hogy Te miért ellenzed ennek a ruhadarabnak a mellőzését? Próbáltad már egyáltalán milyen az mikor nincs rajtad?

2015. febr. 7. 22:52
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
Egy hányinger vagy, kérdező.
2015. febr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
Egy úriember elnézést kért volna, akkor is ha úgy érzi nincs igazam.
2015. febr. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
A kérdezőt kritizálják, hogy gáláns úriembernek próbálja magát beállítani, erre ő úgy forgatja a szavakat, hogy gáláns úriembernek tartják, ami persze neki eszébe se jutott, mert ő olyan szerény is. Komolyan mondom, ez már szociopátia-gyanús, amit ő művel itt, de az biztos, hogy szegény nem százas. Szerintem hagyjuk magára magával.
2015. febr. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!