Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ti miért viseltek...

Ekvinitus kérdése:

Lányok ti miért viseltek egész évben szinte kivétel nélkűl valamennyien melltartót?

Figyelt kérdés
Az hogy egy nagy a nagy mellekhez szükséges az érthető mert megemelve tartja a mellet, formát ad, stabilan tartja mozgás közben gondolom legalább is így van. De akinek olyan méretű hogy sem űlve sem állva nem "lóg", nem beszélve arról akinek extra kicsi, miért van szüksége a melltartóira? Nem kényelmesebb anélkűl?

2015. febr. 1. 13:53
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Nem kényelmetlen a jó melltartó! Már írtuk, de ez nem jutott el a tudatodig. A beteges perverzióidat meg ne az utcai embereken éld már ki!!!
2015. febr. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
A többség nem kíváncsi mások mellbimbójára. Még én jövök zavarba ha a másiknak átlátszik. Kérdező: te kimennél alsógatya nélkül az utcára?
2015. febr. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Az hogy a mell nem ugrál meg nem táncikál járás, mozgás közben melltartót viselve az bizosan úgy van. De hogy szebb formát adna neki mint a természet, azzal már nem értek egyet. Nem baj ha picit lóg, nem baj ha nem egyforma, nem baj ha másképp áll egyik mint a másik, ezek apró jelentéktelen eltérések. Egy férfit ez nem érdekel, engem egész biztos hogy nem. És azt javaslom tartsátok távol magatokat azoktól akik az euklidészi geometria alkalmazásával mérik ki a tökéletes bimbó távolságot, a mellszimmetriát és egyéb paramétereket a nőiesség szimbólumának számító testrészeteken mert az garantáltan nem a férfi nevezetű élőlénycsoport tagja. Ha valakinek ez tetszik meg az átütő mellbimbó az nem perverzió kedves 11-es hanem a szépségingerre adott válaszreakció. 12-es válaszra is ezt tudom írni hogy bizony-bizony gyönyörködtető látvány ha átlátszik. Kérdésedre hogy kimennék e alsógatyába az utcára, természetesen nem, de ez egész más mint a melltartó. Az szükséges. Csak úgy mint a bugyi a lányoknak. Gondolom te sem szoktál a bugyid nélkűl lenni az utcán munkahelyen vagy bárhol. Vagy ha szoktál is nem ez jellemző a mindennapjaidra.
2015. febr. 2. 22:00
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
Neked gyönyörködtető, én meg nem vagyok rá kíváncsi. Sem a tevepatára, sem a kőművesdekoltázsra. De fordítsuk meg a kérdést, hogy éreznéd magad ha vadidegen, esetleg rosszarcú, kitudjamilyenszándékú férfiak a lányod/feleséged/barátnőd/anyád ruhán átütő bimbóját stírölnék, esetleg ha nem látszik át arra buzdítanák hogy ne hordjon melltartót? Van bőven elég nő aki kiteszi amije van, nézegesd azt, aki meg képes kulturáltan felöltözni azt hagyd békén.
2015. febr. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
Nagy nagy butaságokat írsz, úgyhogy nem is olvaslak tovább :)
2015. febr. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

Kedves 14-es. Nincs sem lányom, sem barátnőm sem feleségem,anyám az van. Azért nincs párkapcsolatom mert nem akarom hogy legyen ,mivel a tevékenység amit végzek még egy jó évig, minden energiámat leköti. Vannak viszont lány és nő ismerőseim. Ha őket beteg ábrázatú, zavartagyú emberek úgy nézik hogy az valami aberrációt sejtet akkor a tekintetükkel "leszúrják" az illetőt. Nagyon gyenge gyáva szinte kivétel nélkűl mind. Nem én találtam ki ők mondták.

Ezt tudom javasolni!

15-öske te pedig ne legyél ilyen sértődékeny! Olvasd nyugogtan ha érdekel amit írok. Az hogy butának tartasz nem baj.

Van egy közmodás, úgy szól hogy az okos ember más butaságát képes a maga hasznára fordítani. Vagyis hasznos vagyok számodra.

2015. febr. 3. 14:42
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem érted... mindegy.
2015. febr. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
88%

Hülyeségeket beszélsz, kérdező. Igenis sokat hozzáadhatnak egy nő megjelenéséhez a formás idomok, ahogy például a nők se teljesen közömbösek egy férfi megjelenésével kapcsolatban. Persze nem ezeken a külső jegyeken múlik minden. Nekem eddig például a legjobban olyan lányok tetszettek, akiknek messze nem volt tökéletes a testük, de a vonásaikban és személyiségükben volt valami különleges.


Az meg, hogy a melltartó szebb formát ad-e, talán döntse el a viselője, ne te. Miért ne szépíthetné magát ilyesmivel egy nő? Vagy szerinted ékszert se viseljen az ember, ne öltözzön fel jól? Mert ezek is ugyanúgy a megjelenéshez tesznek hozzá, mint mondjuk egy melltartó.


"Ha valakinek ez tetszik meg az átütő mellbimbó az nem perverzió kedves 11-es hanem a szépségingerre adott válaszreakció."


Persze, ha meg miniszoknya alól, bugyi nélkül kilátszó puncik tetszenek valakinek, az se perverz, mert az is csak a szépségingerre adott reakció. Egyébként tényleg szép dolog a test, de a hétköznapi helyzetekben mutogatás, vagy ennek elvárása (ami rád is igaz), az már perverzió.

2015. febr. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

18-as a kérdés lányokra vonatkozott tehát nem kérdeztelek!

Az abberrációdat hogy lányok nevében reagálsz hímnenű létedre próbáld magadba folytani

2015. febr. 6. 14:20
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
Hozzád képest minden normális ember aberrált. Amúgy meg tanulj meg helyesen írni, és járj rendszeresen a kezelésekre!
2015. febr. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!