Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináljak, hogy csinos,...

Mit csináljak, hogy csinos, szép, ápolt legyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék végre szép lenni. Lányok ti mit ajánlotok? Mit csináljak,hogy szebb és kiengyesulyozotabb legyek? 15/L
2015. febr. 6. 17:14
 1/5 A kérdező kommentje:
kiegyensúlyozottabb *
2015. febr. 6. 17:15
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs erre "varázsital". Tartsd rendben a körmeid, hajad, bőröd, tisztálkodj rendszeresen, nemtudom mi számít még ápoltságnak ezen kívül. A természetesség a legjobb, legszebb és legegészségesebb. Ha pedig kiegyensúlyozott akarsz lenni, azt közel sem a külsőddel kell elkezdened. Természetesen igaz, hogy ép testben ép lélek, a sport, mozgás elengedhetetlen, de nem elég a kiegyensúlyozott élethez.


17/L

2015. febr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod :)
2015. febr. 6. 19:44
 4/5 anonim válasza:

Szia kedves kérdező.

Hát a hajad ápolása az első lépés. Ügyelj arra hogy ne kegyen tsiros szóval heti 2x mosd meg. Aztán az se szép ha valaki elaludja a haját ezért esténként alul kösd össze. Ha esetleg mégis elaludnád akkor hajszárítóval hipp hopp ki tudod javítani: van sz a kis kiemelkedés a hajadon. Az alatt hejezd el a fésűt és kezd el kicsit 'húzni' a hajszárítóval pedig kezd el szárítani.

Az arcbőröd ápolása is nagyon fontos. Ha száraz használj krémeket. De ha tényleg száraz és pattanásos akkor ne használj rá pattanás elleni szárítós krémeket mert csak rosszabb kessz. Inkább 1 kis alapozót. Én azAffiniMattot használom a Maybellinetől. Kb 2500ft de viszont ebbe megéri befektetni. Szerintem nagyon szépen fed.

Ha túl nagy az orrod akkor az orrnyerged 2 oldalára húzz 1 sötétebb csíkot alapozóval és lefelé dolgozd el.

Használj mindenképpen deót és parfümöt is. Lehetőleg valami fiatalossabb illatút. Hidd el nem kellemes büdi vagy öreg szagú emberekkel beszélnixd.

Öltözködés: nem ismerem annyira a stílusod de ami nagyon fontos hogy ne mutasson sokat. Szóval a haspóló ok de az haspóló legyen, ne olyan hogy mell alattig ér. De nagyon fontos a kényelem.

A színeket párosítsd össze. Ha kicsit ducikább vagy a fekete dolgokat részesítsd előnyben. Ha mintássat veszel fel csak az 1 ik ruhadarabod legyen mintás, mert ha nem nagyon elüt egymástól.

Remélem segítettem 15/l

(Bocs a hibákért csak próbáltam gyorsan begépelni)

2015. márc. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem mindig szánj magadra egy kis időt pl.hetente 2-szer mosd meg a hajad meg ilyesmi.
2016. aug. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!