Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha fázik egy fiú, akkor miért...

Ha fázik egy fiú, akkor miért nem vesz fel harisnyát a nadrág alá? Ciki?

Figyelt kérdés
2015. febr. 9. 22:10
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:

akkor hagyja inkább hogy "lefagyjon" vagy felfázzon!

20L

2015. febr. 9. 22:11
 2/30 anonim ***** válasza:
88%
Ciki vagy sem én bizony felveszem egy cicanadrágot alulra. Én nem fogok felfázni az tuti. :)
2015. febr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
mert fiúknál még sapka is ciki
2015. febr. 9. 22:15
 4/30 anonim ***** válasza:
Ha szeret fázni akkor ő dolga. Leggings is jó.
2015. febr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
57%
Van jégeralsó, azt van, aki vesz fel.
2015. febr. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
63%
Én szoktam felvenni jager alsót, de csak ha már nagyon hideg van, mert nem vagyok fázós. Nincs vele baj, nem is jött még rá senki. 20f
2015. febr. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 TappancsMancs ***** válasza:
41%

A harisnya női ruhanemű (leggings szintén), nyilván férfi nem veszi fel. Vannak erre meleg alsók csak kevesen hordják/vesznek. Túraboltokban és munkaruházatban is van ilyen.


[link]

2015. febr. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
93%
Egy harisnya nem sokat számít.
2015. febr. 10. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
49%
Mostanában annyi kérdés van basszki harisnyás férfiakról, hogy hihetetlen. Ez valakinek itt valami fétise? Most komolyan. A télen nem is volt hideg és rinyál valaki, hogy ő bizony felveszi mert fázik? Cicanadrágot max, aki kint dolgozik a mínuszban, na azt megértem. De nejlonharisnyát könyörgöm? Bocs, de az ilyen az nem férfi.
2015. febr. 10. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
91%
Nem cikién is hordok férfi létemre, pedig már lassan negyven éves leszek. Mivel a nejlonharisnyától idegenkedem, mert túl nőiesen néz ki, ezért én a pamutharisnyanadrágokat szeretem.Szükségem is van rá, mert állandóan kint dolgozom a szabadban.Van az a hagyományos bordás, és sima felületű pamutharisnya.Lábfejes,anélküli, mikor milyet veszek fel a nadrág alá. A mackónadrág az nekem túl meleg lenne, mert nagyon vastag. A pamutharisnya az bevált.Semmi ciki nincs benne, és ráadásul nős ember vagyok,a feleségem is ilyeneket vesz fel, szóval ez nálunk nem tabu!
2015. febr. 10. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!