Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha fázik egy fiú, akkor miért...

Ha fázik egy fiú, akkor miért nem vesz fel harisnyát a nadrág alá? Ciki?

Figyelt kérdés
2015. febr. 9. 22:10
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
A pamuttal semmi baj nincs.
2015. febr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Es mi a gond a nejlonnal?
2015. febr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
41%

Túl csajos, nőies.

Ez éppen elég!

2015. febr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
70%

Akkor csak ismetelni tudom onmagam!

Miert?Mert nejlonbol van?

Az anyag hatarozza meg hogy egy ruha melyik nemhez tartozzon??

Micsoda buta felfogas..

Ennyi erovel a nadrag is tul fius megis hordjak a csajok!

Es miert is hordjak?Mert praktikus es kenyelmes azert vettek at tolunk! Nekunk meg azert gyartanak 1994-ota ferfi nejlonharisnyat,mert szinten kenyelmesebb mint egy otromba pamut,ami lecsuszik,gyurodik,vastag, es meg sorolhatnam a rossz tulajdonsagait a jegerrel karoltve!

De hat izlesek es pofonok,en az utobbiakat csak azert nem fogom hordani,hogy az itt jelenlevo hiu,buta emberkenek megfeleljek...

2015. febr. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
A kérdés kapcsán nekem van egy régi gyerekkori sztorim. Apám egyik testvére egy nyári hétvégére meghívtak engemet a Balatoni nyaralójukba.Péntek - szombaton kánikula volt, de vasárnap hajnalban csúnyán elromlott az időjárás,meg nem is számítottunk erre,a tréningruhám is otthon maradt,csak egy pulóver volt nálam .Viharos szél volt, a Balatonnál, a levegő is eléggé lehült.A két unitesóm ( lányok) pamutharisnyát kaptak a lábukra, mivel az anyjuk kicsit előrelátó volt. Aztán nekem is elővett egy drappszinű pamutharisnyát és kérte, hogy vegyem fel, és húzzam rá a rövidnadrágot. Hát fiú létemre egy darabig haboztam, de végül kénytelen voltam kötélnek állni, mert fázni se akartam.Mindennek bő harminc éve, de nagyon megköszöntem neki azt a harisnyanadrágot.
2015. febr. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 TappancsMancs ***** válasza:
41%
Nekem az ilyen sztreccses cuccok nagyon nőiesnek hatnak még ha férfi jéger is, nem csípem valahogy, de van bélelt nadrágom kigombolható béléssel azt szoktam más nadrágok alá felvenni ha kell. Amúgy ha már sztreccses cucc akkor jéger és nem női ruha, csak mert. Olyan ez mint a férfi/női gombolás, használatban nem számít de ettől még nem hordok női farmert ... csak mert no komment. Meg lehet ezt is oldani női ruhák nélkül. :D
2015. febr. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
39%
Szerencsére manapság már nem furcsállják úgy a harisnyát vagy leggingst hideg ellen, sportoláshoz, de utcán ezekbe még cikinek tartják, de érdekes pl én sztreccses legginst hordok egyébként is, de általában nem zavarja az embereket.
2015. febr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
A férfi és a női aláöltözetben pedig van különbség, elég nagy. A farkad meg a felszerelése. A férfi terméke ennek a figyelembe vételével van kialakítva, így kényelmes a férfiaknak. Na persze, kínában ilyennel nem foglalkoznak, szóval gagyiból tényleg mindegy milyet veszel, én inkább nem lapítom ki a tökeimet, köszi!
2015. okt. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
10%

De tényleg, miért ciki? Elő van írva, hogy a harisnya csak a nőket melegítheti??

Hülyeség sztereotípiákat gyártani, hetero férfi vagyok, de hidegben húzok harisnyát nadrág alá.

Ezzel mi a baj?

2015. nov. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
A nejlon nem melegítésre lett kitalálva, hanem arra, hogy a nők lába szebb legyen benne és szoknyában sem a "pucér" lábuk legyen kint, hanem legyen is rajta valami, meg ne is. Nem is melegít semmit, csak a látvány a lényeg. Illetve, de annyit ér a "melegítése" inkább nem igazán szellőzése, hogy jó büdös lesz benne a lábad, ha meleg cipőt veszel fel.
2015. nov. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!