Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány éves korig lehet felvenni...

Hány éves korig lehet felvenni a miniszoknyát?

Figyelt kérdés
Felvetődött bennem a kérdés nővérem kapcsán,aki most lett harminc,hogy nyáron mit vehet fel s mit nem.Normál alkata van de persze fogyózik.Felvehet-e rövidnadrágot ,miniszoknyát,vagy egyáltalán akkor mit vehet fel nyáron,vagy ez alkat kérdése?Amúgy23-26nak nézik.

2015. febr. 13. 08:19
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Ha kétszer ennyi lenne, akkor talán indokolt lenne a kérdésed :) (bár szerintem akkor sem kell mások véleményével foglalkozni, ha ő jól érzi magát benne).

Természetesen felveheti a miniszoknyát. :D

2015. febr. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne vehetné fel? 40 fölött is felveszik. Igazán a stílusa, meg hogy minin belül is mennyire mini és hogy tudja hordani, ezek számítanak.
2015. febr. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Neki térd feletti szoknyái vannak,de nem olyan extra mini.
2015. febr. 13. 10:03
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne viccelj, simán felveheti!


Én azt mondanám 40 fölött ne, de ez embertől függ.

Valakin 20 évesen rosszul áll, valakin 40 évesen jól...


L20

2015. febr. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Ha tudja hordani, megvan az alakja hozzá, akkor egy harmincas nő még felveheti. 40 körül kezd szerintem komikus lenni.
2015. febr. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem csak kor kérdése, hanem alkat és szituációfüggő is. Én nyaraláshoz, sétához felveszek miniszoknyát (de nem nagyon minit, mert már nem vagyok 36-os méret), így 30-on és gyereken túl is, de munkába csak térdig érőt veszek, vagy kicsit rövidebbet.
2015. febr. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyum 53 éves és hord miniszoknyákat, sőt jól is áll neki mivel vékony, és fiatalos. Szóval miért ne vehetne fel egy 30-as fiatal nő minit? A lényeg hogy jól álljon neki.
2015. febr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

A miniszooknya az mindig miniszoknya, csak éppen a viselő magasságához arányítva!!!Kislánynak, úgy tinikorig de inkább csak iskoláskorig inkább, utána egyre kevésbé, és asszonynak, anyukának meg pláne nem illik, , protokoláris helyen meg egyenesen kinézett protokolárisan tilos!!!

Vagyis tilos az üzleti és politikai és hivatali munkakörben a viselete!

A miniszoknya, nagyon provokativ!!! ha óvatos akarsz lenni, és nem akarod nagyon bőszíteni hiába a fiúkat, akkor inkább a térdig érő szoknya ami mértéktrtó!

Ám egyébként, hgoy melyik szexibb, a szoknya avagy a nadrág, hát nézőpont kérdése, mert a szoknya az eltereli a vonalakat a figyelmeket , a nadrág meg pont hogy vonalvezkető, a puncivonalat követő! Nos ehhez képest döntsetek, mit akarotk magatoknak!

Vannak akik nagyon szeretnnek kihívóak lenni, vagy éppen rájuk erőltetik mondjuk már a családban ahol a szexiség az irányadó vagy esetleg a szeipar erőlteti rá, mert abból próbál jólétet biztosítani magának, és ugye minél szexibb, annál hamarabb lesz neki aki elkapja és finoman szólva megdögönyözi ....

De a keresztény értékrendhez igazodók és pláne az iszlám világban nem megtűrt a szexi viselet!!!

Hogy vannak akik ezt mégis próbálják figyelmen kívül hagyni és áthágni, hát azok a bizonyos szélsőségesek!!!

a ruhának mint a rangjelzésnek bizony jelentése van, üzenetértékű!!!



Ha mindenki úgy öltözik ahogy akar, de közben igazodik a elfogadott szokásokhoz, akkor semmi probléma!

Megszoktuk ugye, hogy a ruházatnak üzenetértéke van, vagyis jelentése van!!!

megszoktuk, hogy felismerjük egy tárgyról, hogy az jármű vagy bútor, vagy ház, vagy gép vagy valami hangszer stb!!!

Úgyanúgy a ruházatnak is pontosan ez a szerepe, túl azon, hogy véd az időjárási viszontagságoktól, szélsőségektől!!!Tehát a ruházatnak kettős szerepe van: védeni a viselőjét az időjárási szélsőségektől,

továbbá azon üzenetet is hivatott hordani, megjeleníteni, hogy az illető mely nemhez tartozik ,

valamint egyenruhánál ugye, milyen fokozatú rangban van,

illetve mely cég szolgálatában van jelen!!!

sőt, a kor divatja szerint, illetve színházi viseletben még karaktereket is hivatott megjeleníteni!!! azaz embertípusokat viselkedésük, életstílusuk stb szerint

s ezen tulajdonságairól nem igazán fogunk lemondani csak azért mert némelyeknek kedvük van elrugaszkodni bizonyos szokásoktól!!!

Én ezzel úgy vagyok, hogy szeretem első látásra rögtön tudni megkülönböztetni viselet szerint is, ki melyik nemhez tartozik,

Mivel a ruha takar, és hátulról mindenki egyforma, ezért a viselet hivatott segíteni a megkülönböztetésben, hogy valaki aki előttünk van, az melyik nemhez tartozik! ha ezt a szempontot valaki felrúgja, és sajnos szaporodnak ezek a delikvensek, akkor ezzel társadalomformáló deformáló erővé válik, és igy már nem csupán magánügy az ízlés, az öltözködés

A viselet sem egyszerűen csupán magánügy vagy ízlés kérdése már, hanem bizony társadalomformáló tényező, hiszen közterületen jelenik meg vele az illető, nem csupán saját otthonában.

Ha nem lennének a bizonyos , természet rendjétől elfordulók, ami a nemiséget illeti, akkor nem is furcsálnánk a bizonyos még szokatlan dolgokat, nem annyira furcsálnánk, de mondjuk ugye, ha a skót szoknyából indulunk ki, vagy a valamikori bőrszárú gatyákból, hááát, ...:D :D

Ízlések változhatnak idővel, , ha egyébként a természet rendjét nem borítja fel!!!

Nos :D érdekes, és irigylem a lányokat, hogy az ő ruházatuk lehet sokkal díszesebb, sokkal színesebb és változatosabb, a fiúké meg bezzeg unalmas, és nem eltűrt a fiúviseletben a díszítőelem, mint a fodor, ránc, csipke, egyéb díszítések.

Valamikor pedig milyen szép díszesek voltak a népviseletek!!! Miért kell megfosztani az férfiembereket attól? Miért fosztották meg a házakat is a díszítésektől? Mert ha csak a tisztítás okán, hogy nehéz tisztítani miattuk a felületet, az anyagot, hát megértem, de viseletkor meg mennyivel másabban érezné magát benne az embere a viselője.

Egy farmerhez képest ugye a öltöny, frrakk, smoking mennyire más, az ember szinte zavarba jön, amikor fel kell vennie, mint aki nem szokta a szántást és fordítva.

2015. febr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!