Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Próbáltátok már bugyi...

Csajok! Próbáltátok már bugyi nélkül felvenni a miniszoknyát?

Figyelt kérdés
Én kipróbáltam kétszer és naon szexy érzés szerintem!:)Alapjáraton tangát szeretek venni alá.Ti milyen alsóneművel hordanátok miniszoknyát?
2009. okt. 2. 22:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
bugyi nélkül még nem próbáltam.tangát szoktam hordani,az meg sztem "elfér" a miniszoknya alatt.xd
2009. okt. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
36%
remélem végre ez lesz a divat. mondjuk jövőre. >:)
2009. okt. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%

Miniszoknya alá franciabugyit szoktam venni, ne az én seggemet lessék már az emberek. Nem azért hordok miniszoknyát hogy mindenki lássa mi van alatta...

Bugyi nélkül semmiképp nem venném fel, de te sem tennéd ha már 2szer megerőszakoltak volna.

2009. okt. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Arra gondolj, hogy bárhová leülsz, a miniszoknya hátul felcsúszhat, és mindenhez hozzáérsz, akármilyen fertőzést összeszedhetsz.
2009. okt. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Nem, mert nem szeretnék elkapni valami nyavalyát :)
2009. okt. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%

Hát igen, itt látszik meg, mekkora különbség van az olyan korú lányok között mint amilyen én vagyok, és az olyanok között mint amennyi te vagy. Én 22 éves vagyok, és felfogásommal vén pic$ának számítok, aki csak 4 évvel van alattam, mégis mintha generáció választana el minket egymástól...

Nekem és a saját korú barátnőimnek még van erkölcsünk, van helyes megítélésünk és ismerjük azokat a bizonyos korlátokat, határokat. Aki 3-4, vagy több évvel évvel vannak alattunk már nem rendelkeznek ilyen rendekkel. Gátlástalanul kefélnek jobbra-balra, nem válogatnak, drogoznak, minden héten hányásig isszák magukat...


És a legborzasztóbb: büszkék rá. Mint te most. Büszke vagy arra, hogy bugyi nélkül hordasz miniszoknyát. És még csak elképzelésed sincs mennyire mérhetetlenül szánalmas ez valójában...

2009. okt. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%

Kedves Utolsó!

Én 18 éves vagyok, de én is úgy gondolom mint te, úgyhogy légyszives ne általánosíts!! :p :)

Én sem vennék fel bugyi nélkül miniszoknyát, nem iszom hányásig magam, barátom van 1 éve (és egy hónapja:D), nem kefélek mással, csak vele, előtte is csak 2 fiúm volt. :)

Na... :D

2009. okt. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ne hordd bugyi nélkül.
2009. okt. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%

23 36ossal 100%ig egyetértek. (Talán csak abban nem h azért nem ártott vna oda egy tiszelet a kivételnek:D)

Én 17 vagyok majdnem másfél éve van barátom ő volt az első is:$:)Soha nem iszom le magamat és nem járok olyan rucikban amiből kinn a fél p*csám.

Eszembe sem jutna bugyi nélkül járkálni iszonyat k*rvás nem beszélve a fertőzésekről.

2009. okt. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%
Bocsánat, tényleg elfelejtettem odaírni, szóval most pótolom: TISZTELET A KIVÉTELNEK ugyanis igenis léteznek még tisztességes kamasz lányok, csak hát na, úgy kell őket keresni mint tűt a kazalban :) De persze vannak.
2009. okt. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!