Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fűzőt varrni mennyire nehéz?

Fűzőt varrni mennyire nehéz?

Figyelt kérdés

Szeretnék fűzőt, de nincs 10-20-sok ezrem rá. Ha magamnak varrnám, még egyedibb is lenne, és biztos, hogy rámszabott... De mennyire nehéz? Az anyag hozzá mennyibe kerülhet? Eddig csak igen kispályás dolgokat varrtam, szóval félek, hogy nem tudnám megcsinálni. :D

[link]

[link]

[link]

[link]

Ezek pl. nagyon tetszenek, a második úgy lenne jobb, ha csak a fűző részénél lenne fehér, a többi fekete... Mennyire lenne ez nagy munka? Melltartópárnát bele lehet varrni? Mert elég kicsi a mellem, 75/B, és jó lenne, ha nagyobbnak tűnne, felemelné.

De ha nagyon nehéz, azt is megmondhatjátok, hol lehet nem túl drágán venni. :D


2010. febr. 13. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
piacokon szoktam látni 10k alatt is.. sztem egyszerűbb és jobb lenne..
2010. febr. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem eléggé időigényes munka nekem például tuti elvenné egy egész hetemet... Piacon, kínaiban tudsz venni elég olcsón.. De varrónőnél is csináltathatsz és akkor egyedi lesz:D
2010. febr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy hétbe tuti beletelik, bár mire megveszed az anyagot, a kapcsokat, a ringliket meg a ringlibelövőt, a halcsontot, meglesz az 5-6 ezer forint is... :( annyiért meg már a teszvesz.hu -n vagy a vatera.hu -n is kapsz.

Mondjuk előny, ha van már egy fűződ otthon, mert könnyebben el tudod készíteni a szabásmintát, és azért megnyugtató látni, hogy lépésről lépésre egyre jobban hasonlít a már meglévőhöz :)

Én tervezem, hogy csinálok majd egyet :)

Ha mégis megcsinálod, sok szerencsét és kitartást kívánok hozzá.

L,19

2010. febr. 18. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fűzőt több szinten lehet készíteni. Az igazit, aminek funkciója is van azt azért nehéz megcsinálni.


Középhaladó szinten ezt bátran elkezdheted:

Ha csak fűző szerű felsőt szeretnél, ahoz még ringlik se kellenek, lehet kapni ilyen D alakú karikákat, ha ezeket pici de erős pántokra varrod, bele lehet fűzni a szalagot.

[link]

[link]

Egy ilyet ki lehet hozni pár ezer forintból, én csináltam és nem volt nagy cucc megvarrni se (mondjuk nem első alkalommal varrok már), bő fél nap alatt össze lehet hozni.

Erős, NEM nyúlós anyagot válassz belülre(vásznak), kívül meg lehet amit jónak látsz. Alul-felül a peremét bevonhatod szalaggal, vagy varrhatsz rá csipkét.


Itt meg egy pofonegyszerű leírás:

[link]


Sok sikert.

2010. febr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ebayről rendelem a fűzőket és 4000-ért lehet már venni csodálatosakat!! Mindenféle minta, szín... Meglepő, de külföldről sokkal olcsóbban hozzá lehet jutni a jó kis cuccokhoz. Szerintem megéri kipróbálni. :)
2010. máj. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!