Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk-lányok, akik rendelkeznek...

Fiúk-lányok, akik rendelkeznek valamilyen dizájner termékkel?

Figyelt kérdés

Nem kiváltképp azokra gondolok, akik megengedhetik maguknak, hogy általában luxusmárkák termékeit hordják, inkább azokra, akik kicsit kevésbé engedhetik meg maguknak/gyűjtögetniük kellett rá.

Van olyan darabotok, amire sokáig vártatok/régi álmotok volt,és hatalmas boldogságot okozott,mikor megvettétek? Ha igen mi az,meddig vártatok rá,és mennyibe került?


Nekem régi álmom volt egy csodás furla táska, ma megvettem, és iszonyatosan örülök neki :)


2015. febr. 28. 19:39
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
89%
Ez, kerlek, konzumidiotizmus. Elkolteni 100e forintot egy taskara ugy, hogy legkesobb jovore kimegy a divatbol, mikozben sulyosan sporolnod kellett ra, es csakis azert, mert 'dizajner', enyhen szolva is hulyeseg...
2015. febr. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
78%
Ha tetszene valami dizájner cucc akkor sem venném meg, mert nem éri meg. Hülye meg nem vagyok, hogy ilyesmikre költsek miközbe az utcán fagynak meg emberek, állatok, én inkább rajtuk szoktam segíteni. Mellesleg ha annyira kell valami, akkor mindig van utánzat belőle, ami tök ugyanolyan csak jóval olcsóbb.
2015. febr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
49%

Bocsi, hogy hozzászólok, hiszen nem kifejezetten az én véleményemet kérted. Én nagyrészt designer termékeket vásárolok. De nekem is volt egy első, amire bizony sokat vártam, gyűjtöttem rá, mert még egyetemre jártam.

Kedves első válaszoló! A designer termékek egy része olyan ikonikus darab, amik nem mennek ki a divatból! Egy táska meg főleg nem!

Szóval kérdező, gratulálok a Furlahoz! Viseld egészséggel és örömmel! A következő megszerzendő célt kitűzted már? :)

Nekem mindig van egyből másik, mikor az egyiket megszereztem! :D

2015. febr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
80%
'MEGSZEREZNI', mert az a fontos am, megszerezni akkor is, ha egy hetig nem eszel meleget. 'IKONIKUS' edesjoistenem, a marketingesek alma vagy, neked barmit el lehet adni, ha 'markas'. Gratulalok mindenhez...
2015. febr. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
0%

Igen, megszerezni, mert van olyan darab, amire fél évet vártam, mire sikerült találnom! ;)

Igen, az "ikonikus" egy kifejezés, de had ne kelljen elmagyaráznom olyannak, akinek láthatóan fogalma sincs a valódi designerek termékeiről! ;)

A másik, hogy nem tudom neked ez miért fáj, mindenki arra költi a pénzét amire akarja, én keresem, én költöm el, te keresed, te költöd el! ;) És nyugi, adakozni is marad, még mielőtt ezzel jönnél!

2015. febr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
0%
És az étkezéseim miatt sem kell aggódnod, általában minden nap étterembe megyek! ;)
2015. febr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Melyik táska és mennyibe került? Én egyszer gyűjtöttem 27000 forintot egy tornacsukaszerű cipőre, de hülyeség volt, nem érte meg mert két hét után az is eldeformálódott a lábamon, szval jobban jártam volna ha veszek kínait, a többit meg eliszom.
2015. febr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy éheztem miatta, a spórolás nem azt jelenti, hogy 3hónapig kenyéren és vízen élsz...az ilyen hozzászólók kíméljenek. ennyi erővel ne jussatok soha előre, mert spórolni valamire gáz, inkább lakjatok 40évig ugyan abban a házban, járjatok skoda 120L-el,ha nem tudjátok zsebből kifizetni az újat és a jobbat. ez csodás mentalitás:D
2015. febr. 28. 21:41
 9/31 A kérdező kommentje:

másrészt az meg az én szívem joga, hogy bármitől boldogabbnak érezzem magam. nekem ez az. és nem hitelre vettem, nem vettem el senki szája elől az ételt, egyszerűen csak nem tudtam adjuramderögtön megvenni. nem értem,mi ezzel a baj..

fekete twiggy egyébként :)

2015. febr. 28. 21:46
 10/31 A kérdező kommentje:
145.000 Forint.
2015. febr. 28. 21:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!