Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy öltözzön egy olyan...

Hogy öltözzön egy olyan rocker lány, aki csinosan akar felöltözni?

Figyelt kérdés
Ne tünjön picsásnak, de látszon rajta h rocker. Valami visszafogottabbra gondoltam, de jöhet akármilyen válasz
2008. aug. 24. 17:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Farmer meg Sötét poló azt szevasz nem a ruhat eszi az embert:D
2008. aug. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én goth ruhákban járok, ha kicsit elegánsabban akarok felöltözni.
2008. aug. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó válaszoló vagyok: de hétköznapokon farmer, vagy valami fekete nadrág, meg fefeket póló. Pólók is lehetnek dögösek egy egyszerű nadrággal.
2008. aug. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

szia! én rocker lány vagyok és próbálok nem lelakottan öltözködni.

nemcsak feketében jár a rocker,hanem más színeket is felvesznek, persze nem a rózsaszínre gondolok, hanem a sötétbarna, lila, szürke. Én a lilát imádom a feketén kívül.

tippem: sok nyaklánc,(kereszt mindig a nyakamban van, ami tipikusan rocker kiegészítő) sok karkötő, feszes fekete farmer vagy sima nadrág, a felsőd is lehet feszesebb:) persze nem úgy gondolom h meg sem lehet benne mozdulni csak hogy látszanak az idomaid! és persze a szegecses öv sem maradhat el;) cipő pedig: ha nem találod túl nőiesnek a tornacipőt akkor valami fekete utcai cipőt is felhúzhatsz! ezek az én tippeim:)

2008. aug. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég csinos ha felveszel valami szexibb sötét pólót (akár egy pántos, vagy bármi szűk cucc), és ahhoz egy fekete nadrág. Én is rocker vagyok, de attól még nem bő pólóban vagy szakadt ruhákban járok.
2008. aug. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
szia ! Szerintem szögecses őv meg egy fekete poló ne legyen épp olyan bő..meg egy farmer nadrág :)
2008. aug. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2008. aug. 25. 06:46
 8/18 anonim ***** válasza:

valami szép fekete szoknya, sötét árnyalatú gótos blúz, és elegáns vagy :) vagy valami Vkivágású fekete feszülősebb felső, és szekszi fekete naci. valami lánccal, avyg szegecses övvel. az ackós bakancsot se feledd :)

én pesten lakok, és gyakran látok igényesen felöltözött rokker csajokat. nem feltétlenül szimatszatyor, hanem inkább valami 5letes egyedi fekete táska. fekete fülbevaló, jó nyaklánc :)

2008. aug. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
63%
Jaj a fekete egy ido utan nagyon unalmas tud lenni...kombinald egy kis szinnelpl:piros,szurke,a kek is non jol mutat a feketevel.Hordhatsz mintas felsoket is ami noiesebb,egy vagany apro viragmintas,vagy ami non vagi mostanaban a geometrikus formak.A lenyeg hogy ne legyen egyhangu,monoton.Egy ilyen megvibralt felsovel felvehetsz egy sima farmert.Az acelbetetes bakkancsot le lehet cserelni nyaron egy mintasabb vagy egy egyszeru balerinre(ami nem feltetlenul fekete kell legyen).A kiegeszitok non fontosak.A szegecses nyakorv sem egeszen esztetikus mar...de lehet talalni helyette egyebet es sokkal noiesebbet.Es a fekete lenyalt hajat is mellozni lehetne mar.Fogd fel a hajad h szepen latszodjon a nyakad...a pasik is beindulnak egy szep nyak lattan ami csak rajuk var :Pna eleget irtam mar a lenyeg hogy fontos ujitani uj dolgokat kitalalni.A valtozas uditoen hat az emberre!!!:)
2008. aug. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2008. aug. 28. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!