Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

Hogy lehetnék reggae? Lány.

Nem arról van szó, hogy nem tudok semmit a reggae-ről, csak csak nem tudom, hogy pl.: rasta legyek, vagy hagyjam így a hajam, esetleg milyen ruhákat hordjak? És a kiegészítők?

Előre is köszönöm a tippeket. :)

2010. febr. 14. 22:14  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

Meg fogod kapni azokat a szánalmas válaszokat, hogy "nem a ruha teszi", meg "azt érezni kell, nem úgy öltözni", meg "úgy öltözz, ahogy neked tetszik/jól érzed magad", de ne törődj velük. Viszont én sem tudom, hogy néz ki egy reggae-s lány, de semmiképp nem javaslom a négerek majmolását (pl raszta haj).

[link]

Érdekes olvasmány, eléggé black power dolog, az meg nem való fehérnek.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/18Időpont 2010. febr. 15. 08:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszi szépen:D

hát igen, erre fel kell készülni:S

# 2/18Időpont 2010. febr. 15. 19:18 Privát üzenet

báá:D ne legyél már bohóc!

ez nem így megy hogy most fogom magam és "reggae lány leszek!

Különben is milyen az a reggae lány? Csak rastákkal baszik?:D (Bocs)

Egyszerűen úgy öltözködsz ahogy akarsz azt eszel iszol és szívsz ami jól esik és azt hallgatsz amit szeretsz

és úgy áll a hajad ahogy neked kényelmes !

Amúgymeg ha gondolod irj mailt és megnézem hogy jól állna e a rasta haj :) úgy is ezzel is foglalkozom :)

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/18Időpont 2010. máj. 6. 10:18 Privát üzenet

elsőválaszadónak: eggyátalán nem a fekete népet majmolja egy fehér bőrű rasta.

És igen a feketék között is sok a rasszista ez tény de mindenhol jelenvan ez a társadalomban.

(Elöző voltam)

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/18Időpont 2010. máj. 6. 10:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Tudom, nem is úgy értettem, csak itt a városban is van egy csomó reggae, és ők "valahogy" öltözködnek... és ezért kérdeztem, hogy van-e valami különlegesség rajtuk a hajon kívül, meg stb.

Tudom, hogy ne a ruha a lényeg, de nekem számít sokszor a kinézet is, és nem csak az, hogy belül mit érzek, mert azt mások nem látják. És ez sokszor zavar.

# 5/18Időpont 2010. máj. 6. 21:18 Privát üzenet
pompidu nevű felhasználó válasza:

nagyon egyszerű vegyük elsőnek a reggae miröl is szól? vannak ugye az alapok peace and bah ez annyit tesz béke és szeretett otvan a wangah minden isten egy és ugyanaz és respekt Ajót a másban tiszteld magadat na ez aszt jelenti h ami jót tisztelsz magadban anyira tiszteld másban is a jók mégha kevés is van benne... az öltözködés hátt nem tudom én pl szinesen járok pl zöld ujatlan bő poló farmer fejkendő :D én igy öltözök de az is igaz h pasi vok xD a stilusban annyi a lényeg h laza legyen nem kell szűk gatya vagy szűk felső jó laza legyen az a lényeg... amugy meg a "raszta haj" hát igen sokan igy hivják de igazi neve dreadlock a dread jamaicai angolba a hűséges rasztát jelenti a lock meg ugye a zár remélem tudtam segiteni Béke!

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/18Időpont 2010. júl. 3. 02:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

nagyon köszi, már értem:):)

(ismertem már a dreadlock kifejezést:D)

# 7/18Időpont 2010. júl. 4. 21:11 Privát üzenet

Nem reggae lány, hanem rastafari ....

Igen, ez egy külön életérzés, egy külön érzés.

Voltam én is úgymond, még a mai napig ott van legbelül, de nálam most nem ez a fő domináns, ha nem akarsz dread-et lehetne először műrasztád, bár az cyber-goth jellemző.

De ahogy az egyik válaszadó mondtam, akármit csinálhatsz kívül, az belül van :)

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/18Időpont 2010. júl. 21. 17:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm!!! :):)

# 9/18Időpont 2010. júl. 23. 15:21 Privát üzenet
igen különös életérzés...teljesen elrugaszkodva a valóság talajáról.Béke és szeretet.....elég szürreális.Betépve ábrándozni egy szebb világról....nevetséges.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/18Időpont 2010. júl. 24. 22:01 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
12 éves lány vagyok és nagyon érdekel a szinkronizálás miután a tanáraim és osztálytársaim is többször mondták, hogy szép a hangszínem és hogy jó lennék szinkronhangnak. De...
Hogyan, mennyiből lehetnék "trendi tini lány"?
Milyen rossz hatásai lehetnek annak, ha egy lány fiatalon, mondjuk 16 évesen kezdi el szedni a fogamzásgátlót?
Egy lány kutyának mikor lehetnek kicsinye-i?
Lehetnek még esélyek, a fiúnak vagy a lánynak (a lány és a fiú is hagyja az egészet és menjenek tovább külön utakon)?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!